آخرین تحولات باشگاه تراکتورسازی

آخرین تحولات باشگاه تراکتورسازی

 

باشگاه تراکتورسازی تبریز که در فصل گذشته با هدایت امیر قلعه نویی در نیم فصل دوم بسیار خوب عمل کرد و در پایان رتبه ی چهارم لیگ برتر را به خود اختصاص داد. تراکتورسازی در لیگ قهرمانان آسیا نیز فراتر از انتظار ظاهر شد اما در نهایت با شکست برابر الجزیره از دور این رقابت ها کنار رقت. تراکتورسازان در اولین اقدام برای فصل آینده سردار آجرلو را به عنوان مدیر عامل جایگزین عباسی کردند. در اقدام بعدی مسولان این باشگاه پرطرفدار تبریزی توانستند با امیر قلعه نویی سرمربی فصل گذشته ی تیمشان به توافق دست یابند. سایر اعضای کادر فنی تراکتورسازی برای فصل آینده به این شرح است: دستیار اول قلعه نویی در این تیم رودولفو کوریرا پرتغالی است. دیگر کمک های این تیم به مانند فصل قبل علیرضا پژمان و رحمان رضایی هستند. روی تاوارز نیز مربی دروازه بان های این تیم است.

تراکتورسازی

نقل و انتقالات باشگاه تراکتورسازی

بازیکنان ورودی

مسولان تراکتورسازی در اولین اقدام برای جذب بازیکن به سراغ کاپیتان فصل گذشته ی پارسه تهران، سعید مرادی رفتند و با این بازیکن ۲۵ ساله قرارداد امضا کردند. در اقدام بعدی کاپیتان این تیم، مهدی کیانی نیز قراداد خود را به مدت یک فصل دیگر با باشگاه تراکتورسازی تمدید کرد. در ادامه مسولان تراکتورسازی در تلاش هستند تا قراداد سعید آقایی که به طور قرضی از دیگر نماینده شهر تبریز یعنی گسترش فولاد به این تیم آمده است برای یک فصل دیگر تمدید کنند. گفته می شود محمد ابراهیمی بازیکن محبوب هواداران تراکتور نیز در آستانه ی بازگشت به این تیم قرار گرفته است. به تازگی نیز مدافع ثابت تیم ملی ارمنستان نیز به جمع شاگردان قلعه نویی اضافه شده است. آرزداد هارویان با قراردادی دو ساله به این تیم پیوست. این مدافع ارمنی بیش از ۵۰ بازی ملی برای تیم ملی ارمنستان انجام داده است. گفته می شود مسولان تراکتورسازی در حال رایزنی با باشگاه ذوب آهن برای تمدید قرارداد سینا عشوری هافبک سرخ پوشان هستند.

زمزمه هایی نیز به گوش می رسد که جاسم کرار و محمد نوری نیز در حال مذاکره با مسولان تراکتورسازی برای حضور در این تیم هستند. هم چنین به گزارش بعضی از رسانه ها محسن بنگر نیز در یک قدمی حضور در این تیم پرطرفدار قرار گرفته است.

بازیکنان خروجی

بختیار رحمانی هافبک تاثیرگذار و گلزن تراکتور سازی با اتمام دوران سربازی از این تیم جدا شد و به تیم استقلال تهران پیوست تا فصل آینده شاهد حضور او با پیراهن آبی استقلال در میادین باشیم. دیگر بازیکن تاثیرگذار تیم تراکتورسازی شجاع خلیل زاده نیز با اتمام دوران خدمتش به تیم سابق خود سپاهان اصفهان ملحق شد. علی حمودی نیز به تیم قبلی خود سپاهان بازگشت. آگوستو سزار، یان رمزی و آلویز نانگ، سه بازیکن خارجی تراکتور نیز با اتمام قراردادشان با این تیم راه خود را از تراکتورسازی جدا کردند. مسعود همامی دروازه بان دوم تراکتور نیز از این تیم جدا شد. آخرین بازیکن جدا شده از تراکتور تا این لحظه فردین عابدینی است که به تیم تازه صعود کرده ی ماشین سازی پیوست و دوباره شاگرد رسول خطیبی در این تیم شد. فردین عابدینی سابقه ی بازی در استقلال تهران را نیز در کارنامه ی خود دارد.

تراکتورسازی

مجله اینترنتی چی گه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *