آلبانی ، اولین حضور در یورو

آلبانی ، اولین حضور در یورو

تیم ملی آلبانی که برای اولین بار در جام ملت های اروپا حضور پیدا کرده است لیست بازیکنان خود را برای این رقابت ها اعلام کرد.

جیانی دی بیازی ایتالیایی مربی این تیم که پیش تر در تیم های مودنا، تورینو و لوانته مربیگری کرده است ستاره های تیمش را برای این رویداد فرا خوانده و می خواهد پرامید در این رقابت ها حاضر شود. تیم آلبانی سوپراستار معروفی ندارد اما تیم  یکدست و جوانی دارند شاید بتوان گفت دروازه بان آلبانی که در تیم لاتزیو توپ می زند معروف ترین بازیکن آنهاست. به هر حال اولین بازی این تیم با سوییس است و نکته جالب درباره ی این بازی حضور برادران ژاکا که یکی از آنها یعنی تولانت ژاکا برای آلبانی  و برادر کوچکتر، گرانیت ژاکا برای سوئیس بازی می کند.

آلبانی

آلبانی

جیانی ویژگی تیمش را اینگونه بیان می کند : من تیم بسیار قدرتمندی در اختیار دارم. بازیکنانی که همگی دوست دارند عضوی از این تیم باشند و هرکاری بتوانند برای هم‌تیمی‌هایشان انجام می‌‌دهند. وقتی من سرمربی آلبانی شدم، این تیم بازیکنانی مسن و نه چندان خوب داشت. با این وجود، من مطمئن بودم اگر سخت کار کنیم شرایط بهتر خواهد شد. حال باید دید این تیم در اولین حضورش در یک رقابت اروپایی معتبر چگونه عمل می کند و آیا می تواند در رقابت های یورو ۲۰۱۶ فرانسه شگفتی ساز باشد یا این تیم مانند تیم های ضعیف دیگر در مراحل گروهی حذف و با جام وداع خواهند کرد یا خیر؟

 

فهرست کامل آلبانی برای یورو ۲۰۱۶:

 

دروازه‌بان‌ها : اتری بریشا (لاتزیو)آلبان هوکسا(پارتیزان)، اورگس شهی (اسکندربو)
مدافعان: آرلیند ایتی(فروزینونه)،‌ ناصر عالیجی(بازل)، برات جیمستی(آتلانتا)، مرگیم ماورایج(اف.ث‌کلن)،‌ امیر رحمانی(اسپلیت)،‌لوریک کانا(نانت)، السید هیسای(ناپولی)، آنزی آگولی(قره‌باغ)، فردریک وسلی(لوگانو)
هافبک‌ها: لیدن مموشای(پسکارا)،‌اگرسی کاسی(پائوک)،‌آندی لیلا(جانینیا)،‌میگژن باشا(کومو)، اودیسه روشی(ریکا)، بوریم کوکلی(زوریخ)،‌ ارمیر لنیانی(نانت)، هرولینگ شالا(اسلووان لیبرچ)، تالانت شاکا(بازل)، امیر ابراشی (فرایبورگ)
مهاجمان: بکیم بالاژ(ریژکا)،‌سوکال سیکالشی(باساکشهیر)، آرماندو سدیکو(وادوژ)، میلو رشیکا(ویتسه)، شکلزن گاشی(کولورادو راپیدز)

 

مجله اینترنتی چی گه

امیر حسین سربیشه

امیر حسین سربیشه ( Amir DW ) منتقد و نویسنده مجله پیک توانا و دوره دیده یونیسف و همشهری در رشته خبرنگاری و دانشجو رشته صنایع شیمیایی است. او از فوتبال و تماشای فیلم و سریال لذت می برد. اوقات بیکاری خود را به خواندن کتاب اختصاص می دهد. نویسنده محبوبش جان گرین است و از تماشای فیلم " خطای ستارگان بخت ما " هیچ گاه خسته نمی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *