آموزش اینستاگرام : اگر هک شدیم چکار کنیم ؟

آموزش اینستاگرام : اگر هک شدیم چکار کنیم ؟

اگر اطلاعات شما برای بازیابی رمز عوض شده بود چاره ای جز گزارش به اینستاگرام ندارید . (ابتدا پست مربوط به چگونه هک نشویم را مطالعه کنید)

instagram-hacked-2 آموزش اینستاگرام

وارد این صفحه شوید .

– در صفحه ایی که باز می شود از قسمت Whose account is hacked گزینه My account را انتخاب نمایید.

– از قسمت Can you log into the email listed on your Instagram account نیز No را انتخاب کنید.

– در کادر Email address where we can reach you (and that only you have access to) ایمیل خود را وارد کنید (هر ایمیل که دارید) و در کادر The username currently on this account یوزر مخصوص اکانت خود را وارد کنید و در کادر آخری The email address you used to sign up for your account ایمیلی که با آن در اکانت هک شده ثبت کردید را وارد کنید.

– در قسمت what kind of account is this نوع اکانت اینستاگرامی خود را انتخاب کنید اگر حساب شرکتی و تجاری بوده گزینه اول یعنی This account represents my company or brand را انتخاب کنید و اگر اکانت شخصی بوده و تصاویر شخصی به روی آن دارید گزینه دوم یعنی This account includes pictures of me را انتخاب کنید و اگر اکانت شخصی بوده اما حاوی تصاویر شخصی نبوده گزینه سوم This account contains pictures that I’ve created or produced, but I’m not in them را انتخاب نمایید.

– گزینه Did you create this account؟ نمایان می شود یعنی اگر شما این حساب را ایجادمی کنید Yes را انتخاب کنید و اگر شخص دیگری به جای شما این حساب را ایجاد می کند No را باید انتخاب کرد.

– گزینه آخر ظاهر می شود Can you provide more information about how you think your account was hacked؟ اگر کسی که اقدام به هک اکانت شما کرده را نمی شناسید I don’t know انتخاب کنید و اگر می شناسید Someone I know را انتخاب کنید و یا Someone I don’t know را انتخاب کنید زمانی که نمی شناسید و اگر اکانت شما هک نشده بلکه فقط نمی توانید وارد اکانت شوید My account isn’t hacked, I’m having problems logging in را انتخاب نمایید.

– در کادر How did they access your account؟ بنویسید چگونه آن شخص توانسته دسترسی پیدا کند یا هر پیامی که می خواهید را بنویسید و Send را بزنید.

– طی ۲۴ ساعت شرکت اینستاگرام پیامی برای شما ارسال می کند و در آن مراحلی بعدی را علاوه بر کارهایی که بالا کردید باید انجام دهید تا پسورد بازیابی شود انتظار می رود که شرکت اینستاگرام از شما درخواست تصویری که در حسابتان بوده کند جهت اطمینان بیشتر و بعد از اینها پیامی برای شما فرستاده می شود که حاوی لینکی برای بازیابی پسورد است.

 

برای خواندن مطالب بیشتر درباره آموزش اینستاگرام اینجا کلیک کنید .

مجله اینترنتی چی گه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *