اکران فیلم آنچارتد در سال ۲۰۱۸

اکران فیلم آنچارتد در سال ۲۰۱۸

از زمان معرفی بازی Uncharted 3 در نمایشگاه E3 ، شایعه هایی منبی بر انتشار فیلمی در همین موضوع پخش شد . چندین سال است که هواداران این سری بازی منتظر انتشار فیلمی با همین عنوان هستند . خبر های منتشر شده حاکی بر این است که فیلم برداری این فیلم شروع شده است و قرار است تا پایان سال ۲۰۱۷ میلادی فیلم برداری آن تمام شود .

اکران فیلم آنچارتد

شاون لوی کارگردان این فیلم که فیلم هایی چون شب در موزه و فولاد واقعی را در کارنامه خود دارد امیدوار است که فیلم برداری را تا پایان ۲۰۱۷ به اتمام برساند و بتواند فیلم را برای ابتدای سال ۲۰۱۸ منتشر کند . سونی نیز که کار انتشار این عنوان را بر عهده دارد اعلام کرده که قطعا این کارگردان (شاون لوی) قرار است این پروژه عظیم را به نتیجه برساند . امروزه که ساخت فیلم های پر هزینه و بلاک باستری بسیار زیاد شده و طرفداران زیادی مجذوب خود کرده ، ساخت این فیلم می تواند همانند سایر فیلم ها ، از لحاظ فروش موفقیت آمیز باشد .

نکته جالب درباره این فیلم است که ، با توجه به اینکه کادر فنی آن مشخص شده اما نقش اصلی و تاثیر گذار فیلم یعنی شخصیت «نیتن دریک» کماکان نامشخص است و کارگران فیلم هنوز درباره انتخاب بازیگر اصلی دچار تردید است . شان لوی در صفحه توییتر خود از کاربران خواسته که به او بازیگر پیشنهاد بدهند . از لحاظ ظاهر ، کاربران انتظار دارند که نیتن فیلیون ، هنرپیشه آمریکایی ، بازیگر اصلی فیلم بشود . فیلم های زیادی تا کنون بر اساس بازی های رایانه ای ساخته شده است که بعضی آن ها بسیار مورد توجه قرار گرفته و بعضی به هیچ وجه تحویل گرفته نشده اند . با همه این خبر ها باید دید که در سال ۲۰۱۸ می توانیم شاهد یک فیلم زیبا از این سری بازی شویم یا با شکستی تلخ و نا امید کننده روبرو هستیم .

مجله اینترنتی چی گه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *