اکنون شگفت انگیز ( معرفی فیلم )

اکنون شگفت انگیز ( معرفی فیلم )

اکنون شگفت انگیز ( the spectacular now ) از آن دسته فیلم هایی است که در خاطر شما ماندگار خواهد شد. این فیلم یه کارگردانی جیمز پانسولت ساخته و در آن میلز تلر، شایلین وودلی و بری لارسن نقش آفرینی می کنند. این فیلم برگرفته از رمانی با همین نام است.

خلاصه داستان : ساتر کیلی ( میلز تلر ) که یک نوجوان خوشگذران است پس از قطع رابطه با دوست دخترش با ایمی فینیکی ( شایلین وودلی ) آشنا می شود. ساتر بدنبال پدرش که در کودکی او را ترک کرده می رود و با دیدن او زندگی اش از هم می پاشد و …

اکنون شگفت انگیز

اکنون شگفت انگیز

تمام داستان قیلم در زمان حال می گذرد و هیچ فلش بک یا الهامی از آینده ندارد. داستان فیلم حول محور زندگی کردن در لحظه و لذت بردن از آن و استفاده از فرصت های پیش رو می گردد. ساتر همه چیز را به شوخی می گیرد و هیچ هدف یا برنامه ی خاصی برای زندگی اش ندارد اما با آمدن ایمی فینیکی به زندگی او همه چیز تغییر می کند اما خود او متوجه این موضوع نیست. ایمی در نقطه مقابل ساتر قرار دارد. دختری با ادب، درسخوان و با هدف که بدنبال رفتن به کالج است.

اکنون شگفت انگیز

اکنون شگفت انگیز

برخورد این دو و تضاد های بین آنها بسیار خوب و دقیق از آب در آمده بطوریکه شایلین وودلی اجازه بازنویسی فیلمنامه را به تهیه کنندگان نداد و حتی به کناره گیری از این فیلم آنها را تهدید کرد. تهیه کنندگان نیز به حرف شایلین گوش کردند و فیلمنامه را تغییر ندادند. تنها کسی که به خوبی می توانست از پس نقش ساتر کیلی برآید میلز تلز بود. او که دیگر به یکی از سوپراستارهای سینمای هالیوود تبدیل شده با این فیلم جایگاهش را به عنوان یک ستاره ی نوپا تثبیت کرد و توانست به همه استعدادش را در این کار ثابت کند.

مجله اینترنتی چی گه

امیر حسین سربیشه

امیر حسین سربیشه ( Amir DW ) منتقد و نویسنده مجله پیک توانا و دوره دیده یونیسف و همشهری در رشته خبرنگاری و دانشجو رشته صنایع شیمیایی است. او از فوتبال و تماشای فیلم و سریال لذت می برد. اوقات بیکاری خود را به خواندن کتاب اختصاص می دهد. نویسنده محبوبش جان گرین است و از تماشای فیلم " خطای ستارگان بخت ما " هیچ گاه خسته نمی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *