باشگاه پدیده مشهد و بررسی آخرین تحولات

باشگاه پدیده مشهد و بررسی آخرین تحولات

باشگاه پدیده مشهد در آخرین هفته لیگ برتر فصل قبل توانست با دو گل سپاهان را در اصفهان شکست دهد. باشگاه پدیده پس از این پیروزی با ایستادن در جایگاه دهم جدول کار خود را در لیگ پانزدهم به پایان برد. باشگاه پدیده مشهد موفق شد با کسب سی و نه امتیاز این جایگاه را به دست آورد.

باشگاه پدیده

باشگاه پدیده در اولین اقدام خود برای فصل جدید قرارداد محمد رضا مهاجری سرمربی بومی خود را تمدید کرد و با خیال آسوده از مشخص شدن وضعیت کادر فنی این تیم برای جذب مهره های مورد نظر مهاجری وارد بازار نقل و انتقالات فوتبال ایران شدند. مسولان این تیم مشهدی موفق شدند با حمزه خضیراوی مهاجم فصل گذشته ی استقلال اهواز سقوط کرده قراردادی دو ساله امضا کنند. در ادامه حسین زامهران از دیگر نماینده ی مشهد یعنی سیـاه جامـگان بـا قـراردادی یکساله به تیم سابق خود بازگشت و شاگرد مهاجری در پدیده شد. زامهران در فصل گذشته موفق شده بود در هفته ی پایانی یکی از گل های سیاه جامگان را به ثمر برساند تا این تیم در لیگ برتر ماندگار شود.

باشگاه پدیده

مسولان پدیده در اقدام بعدی خود محمد رضا خرسندنیا هافبک فصل قبل استقلال تهران را نیز با قراردادی یک ساله به خدمت گرفتند. خرسندنیا با روی کار آمدن علیرضا منصوریان در باشگاه استقلال در لیست مازاد قرار گرفت و قرارداد خود را با آبی پوشان پایتخت فسخ کرد. بدین ترتیب این بازیکن ۲۸ ساله ی مشهدی بار دیگر به شهر خود بازگشت. دیگر بازیکن اضافه شده به باشگاه پدیده شهاب گردان سنگربان سابق پرسپولیس و باشگاه سپاهان اصفهان بود. گردان نیز با قرار گرفتن در لیست مازاد باشگاه سپاهان مجبور به فسخ قرارداد و ترک این تیم شده بود. قرارداد شهاب گردان با این باشگاه مشهدی یک ساله است. گردان در تیم ابومسلم و در شهر مشهد توانست در فوتبال ایران برای خود نامی دست و پا کند.

میلاد کمندانی بازیکن جوان سابق باشگاه پرسپولیس صید بعدی مسولان پدیده در بازار نقل و انتقالات بود. کمندانی بیست و دو ساله که پیش از این خبر از تمدید قرارداد خود با پرسپولیس تهران داده بود زمانی که متوجه شد در ترکیب این تیم فرصت کمی برای بازی در لیگ برتر دارد ساز جدایی خود را کوک کرد و با قراردادی دو ساله از پایتخت ایران راهی مشهد مقدس شد. دیگر بازیکن جدا شده از قرمز پوشان پایتخت مهرداد کفشگری بود که او نیز با تیم پدیده به توافق رسید و قرارداد امضا کرد. پیش از این کفشگری با صبای قم قرارداد بسته بود اما به دلیل مشخص نبودن مدیریت این تیم و کناره گیری اسپانسر صبا او نیز قراردادش را با صبا فسخ کرد و از این تیم جدا شد. هم چنین خبرهایی به گوش می رسد که آرزداد هارویان مدافع ملی پوش ارمنی نیز در آستانه ی امضای قرارداد با سفید پوشان پدیده قرار دارد.

یونس شاکری مهاجم پدیده ی مشهد به همراه مجتبی روشنگر دروازه بان این تیم و رضا ناصحی هافبک باتجربه ی پدیده قراردادشان را برای یک فصل دیگر با این تیم تمدید کردند. محسن یوسفی که فصل گدشته موفق به زدن هفت گل و پنج پاس گل شده بود نیز با تمدید قرارداد خود در مشهد ماندگار شد. کریم احمدی هافبک دفاعی تاثیر گذار این باشگاه نیز علی رغم داشتن پیشنهادات، قرارداد خود را تمدید کرد و سفید پوش ماند. قرارداد حسن جعفری و حسین مرادمند مدافع جوان پدیده نیز برای یک فصل دیگر تمدید شد.

فریبرز گرامی هم با توافق با مسولان نماینده ی مشهد قرارداد خود را برای دو سال دیگر تمدید کرد تا هم چنان شاگرد مهاجری در این تیم باشد. معین عباسیان بازیکن تاثیر گذار این تیم نیز پس از توافق نهایی با محمد رضا مهاجری برای یک فصل دیگر در این تیم ماندنی شد. هم چنین قرارداد دو بازیکن سهمیه ی بیست و سه سال این تیم به نام های محمد علیمردانی و محمد علی فرامرزی نیز تمدید شد.

حسین بادامکی بازیکن با سابقه ی لیگ برتر پس از توافق با مسولان پدیده از این تیم جدا شد. احمد آل نعمه مدافع سابق تیم ملی فوتبال ایران نیز از این تیم جدا شد و با قراردادی یک ساله به تیم نفت تهران ملحق شد. میثم نقی زاده هم پس از پایان قرارداد قرضی خود به تیم گسترش فولاد تبریز بازگشت. مهدی خیری مهاجم موثر پدیده که موفق به زدن پنج گل در ترکیب این تیم شده بود پس از پایان قراردادش راهی خونه به خونه ی بابل شد تا فصل آینده را در لیگ دسته اول به فوتبال خود ادامه دهد. محمود خمیسی نیز با جدایی از این تیم به گاز جم بوشهر پیوست.

هم چنین آرمن گل بوداقیان مربی ارمنستانی که سابقه ی هدایت تیم های زیر بیست و سه سال و زیر هجده سال ارمنستان را در کارنامه ی خود دارد با قراردادی یک ساله به جمع کادر فنی پدیده اضافه شد.

 

مجله اینترنتی چی گه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *