تازه ترین رده بندی فیفا، ایران اول آسیا

تازه ترین رده بندی فیفا، ایران اول آسیا

به گزارش سایت چی گه و بر اساس تازه‌ترین رده‌بندی اعلام شده از سوی فدراسیون جهانی فوتبال تیم ملی فوتبال ایران با سه پله صعود در رده سی و نهم جهان قرار گرفت وهمچنان تیم اول آسیا است.

به گزارش سایت چی گه، فدراسیون جهانی فوتبال رده‌بندی تیم‌های فوتبال جهان در بازه زمانی ۵ مه تا اول ژوئن را اعلام کرد. که بر این اساس تیم ملی فوتبال کشورمان با ۳پله صعود نسبت به ماه گذشته در رتبه ۳۹ جهان قرار گرفته اما همچنان بالاتر از همه تیم های آسیایی تیم اول قاره کهن است.

تازه ترین

تیم ملی ایران که هم اکنون درتازه ترین اقدامات خود در  اردو آماده سازی مقدماتی جام جهانی به سر می برد به دنبال تمرین تاکتیک های خود در بازی های دوستانه برابر تیم ملی مقدونیه و قرقیزستان است. با توجه به رده نخست تیم می کشورمان در آسیا، اما در مسیر پرپیچ و خمی در برابر تیم های سرسختی قرار گرفته و برای صعود به جام جهانی نیازمند حمایت هه جانبه از سوی تمام مردم و مسئولان و تلاش مضاعف بازکینان در اجرای تاکتیمک های کی روش می باشد.

در تازه‌ترین رده‌بندی فیفا و در میان تیم‌های آسیایی تیم ملی کشورمان با ۶۸۸ امتیاز اول کره‌جنوبی با ۶۰۳ و ژاپن با ۵۸۱ و استرالیا با ۵۶۳ امتیاز در رده‌های دوم تا چهارم قرار دارند.

بر این اساس تیم ملی فوتبال آرژانتین با ۱۵۰۳ امتیاز تیم اول جهان است و به دنبال این کشور ، بلژیک با ۱۳۸۴ امتیاز و کلمبیا با ۱۳۲۸ و آلمان با ۱۳۱۰ امتیاز و تیم های دوم تا چهارم جهان هستند. جهان هستند.

تازه ترین رده‌بندی ۱۰ تیم برتر فوتبال جهان به‌شرح زیر است:

۱- آرژانتین ۱۵۰۳ امتیاز (بدون تغییر)
۲- بلژیک ۱۳۸۴ امتیاز (بدون تغییر)
۳- کلمبیا ۱۳۲۸ امتیاز (یک پله صعود)
۴- آلمان ۱۳۱۰ امتیاز (یک پله صعود)
۵- شیلی ۱۲۹۳ امتیاز (دو پله سقوط)
۶- اسپانیا ۱۲۶۷ امتیاز (بدون تغییر)
۷- برزیل ۱۲۵۷ امتیاز (بدون تغییر)
۸- پرتغال ۱۱۸۱ امتیاز (بدون تغییر)
۹- اروگوئه ۱۱۵۰ امتیاز (بدون تغییر)
۱۰- اتریش ۱۰۷۷ امتیاز (یک پله صعود)

مجله اینترنتی چی گه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *