تبلیغات

تبلیغات در مجله اینترنتی چی گه

بنرها، پر استفاده‌ ترین شكل تبلیغات اینترنتی به شمار می‌آیند. استفاده از ابزار و روش‌های نوین، افزون بر افزایش تأثیر این شكل از تبلیغات، انقلابی در این نوع تبلیغ ایجاد كرده است. تبلیغات بنری نقش بسزایی در افزایش قابلیت‌های تصویری نام‌ها و علائم تجاری دارند. مطابق گزارش تبلیغاتی فورستر، در شرایط یكسان، تبلیغات آنلاین تأثیر زیادی در مشهور شدن نام تجاری شركت‌ها دارند. (تقریباْ حدود ۶۰ درصد)افرادی كه ابزارهای تبیغات سنتی را برای محصولات خود مناسب نمی‌دانند، می‌توانند از تبلیغات بنری برای گسترش نام شركت خود بیش‌ترین بهره را ببرند. كلید موفقیت افرادی كه فعالیت‌هایشان ارتباط تنگاتنگی با شبكه اینترنت دارد، گنجاندن بنرها در وب سایتهایی است كه به نحوی با موضوع تبلیغ آنها مرتبط هستند. دیدن تبلیغات بنری یك شركت از سوی مشتریان، چه با كلیك بر روی آنها همراه باشد و چه نباشد، در معروف كردن نام شركت با هزینه‌ای اندك، نقشی باور نكردنی دارد.

مجله اینترنتی چی گه یکی از پربازدیدترین سایت ها و مجلات عمومی سراسر کشور به حساب می آید، به دلیل گسترش دسته بندی سایت چی گه و فعالیت در زمینه های موضوعی مختلف ، کاربران بسیاری را  به خود جذب کرده، مجله اینترنتی چی گه مربوط به قشر ، طیف و قومیت با طرز فکر خاصی نیست و هیچ گونه دسته یا گروه مشخصی را دنبال نمی کند، بازدیدکنندگان سایت از سراسر کشور به طور مستقیم یا جستجو مطالب مورد نیاز خود به وسیله موتورهای جستجوگر به این سایت هدایت می شوند و به مطلب خود دسترسی پیدا می کنند، لذا با وجود این توصیفات برآن شدیم که در کنار فعالیت مستمر سایت ، بیلبوردی باشیم برای بهتر دیده شدن صاحبان کار و سرمایه که بتوانند کاربران هدف خود را از بین این تعداد قابل ملاحظه بازدیدکنندگان از سراسر کشور به مجموعه خود بکشانند

برخی از مهم ترین مزایای تبلیغات بنری

 ۱- رسمی شدن نام تجاری شما

به گفته کارشناسان تبلیغات و بازاریابی ، تبلیغات بنری در ذهن بازدید کننده می ماند و اثر مهمی بر تصمیمات خرید وی می گذارد ، به گونه ای که هنگام خرید ، اولین برندی که به ذهنش میرسد ، برند دیده شده در تبلیغات است !‌ فقط کافیست تا آنها بنر شما را ببینید و برای چند لحظه به آن خیره شوند !‌

۲- قابلیت تطبیق پذیری بالا

شما در تبلیغات خود ،‌ محدود به استفاده از تنها یک تصویر ثابت نیستید !‌ و میتوانید از انیمیشن ها (تصاویر فلش و گیفت) در بنرهای خود استفاده کنید تا یک تصویر ماندگار را در ذهن کاربر ایجاد کرده باشید.

۳- تاثیر گذاری گسترده بر روی بازدیدکنندگان

این نوع تبلیغات با استفاده از جمع آوری کوکی های مرورگر کاربر ،‌ می توانند به کاربران نوع خاصی از تبلیغات را با توجه به علایق آنها نشان دهند و این یعنی کاربر ،‌ تبلیغ چیزی را میبیند،که آن را دوست دارد !‌ علاوه بر آن ،‌جلوه های گرافیکی این بنرها می تواند کاربران زیادی را جذب و برند شما را در ذهن آنها حک نماید.

۴- قیمت های متفاوت و راهکار

هزینه بنر تبلیغاتی را بر اساس اندازه آن و محل قرارگیری آن در سایت تعیین میکنند . سایت چی گه با توجه به آمار بالای بازدیدکنندگان خود، با کمترین قیمت ، بنر های تبلیغاتی شما را در سایت درج خواهد کرد

کد جایگاه

اندازه بنر مدت نمایش مکان نمایش قیمت (تومان)

A

۶۰ * ۴۶۸

یک ماه

نمایش در هدر بالای تمامی صفحات

۲۵۰,۰۰۰

B

۶۰ * ۴۶۸

یک ماه

نمایش در بالای سایت زیر منو

۱۷۰,۰۰۰

C

۲۵۰ * ۳۰۰

یک ماه

ستون کناری سایت در سمت چپ نمامی صفحات

۱۵۰,۰۰۰

D

۶۰ * ۴۶۸

یک ماه

نمایش در پایین تمامی صفحات

۱۵۰,۰۰۰

شرایط و تعهدات
–  از پذیرش آگهی سایتهای حاوی تصاویر و مطالب غیر اخلاقی و همچنین مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران معذور هستیم.
–  درصورت تغییر در ماهیت سایت آگهی دهنده در زمان نمایش آگهی در سایت، بدون هماهنگی و یا هر موردی که به نحوی سوء استفاده از تبلیغات در سایت چی گه باشد نمایش آگهی بلافاصله و بدون اخطار قطع خواهد شد و مجله چی گه هیچ مسئولیتی در قبال عودت وجه ندارد .
–  با توجه به اینکه طبق قانون حمایت از مصرف کنندگان ، مسئولیت تبلیغ خلاف واقع بر عهده سفارش دهنده و سازنده آگهی می باشد به محض مشاهده شعارها،مطالب و تصاویر استفاده شده در آگهی که مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران نباشد، از سایت حذف می گردد.
–  در صورتی که دستور قضائی یا اخطاری توسط نهادهای قضایی یا نظارتی نسبت به حذف یک آگهی به مسئولین سایت ابلاغ شود آگهی فوق از سایت حذف شده و مسئولیت خسارت یا موارد حقوقی آن بر عهده آگهی دهنده خواهد بود.
–  قبل از انجام تبلیغ آدرس وب سایت یا محصولی را که مایل به تبلیغ آن هستید در اختیار ما قرار دهید تا آنرا از جهت تطابق با قوانین سایت مورد بررسی قرار دهیم

نحوه سفارش تبلیغات
۱- ارسال نشانی سایت، بنر تبلیغاتی به همراه کد جایگاه تبلیغاتی به ای دی تلگرام زیر

  • @mahdi_developer  به شماره ۰۹۳۷۴۳۷۷۳۱۶
  • @chige_ir به شماره ۰۹۲۱۱۵۱۲۰۷۷

۲- بررسی سایت و بنر و ارسال شماره حساب
۳- واریز وجه به حساب سایت
۴- ارسال مشخصات وجه واریزی
۵- درج تبلیغ شما در سایت