ترجمه متون با استفاده از سامانه ی پیامکی!

ترجمه متون با استفاده از سامانه ی پیامکی!

به گزارش مجله اینترنتی، همیشه سامانه های پیامکی کارساز بوده اند. امروزه دیگر کم تر کسی پیدا می شود که با پیامک ها آشنایی نداشته باشد. این سامانه ها که از پیامک برای اطلاع رسانی استفاده می کنند هزینه ی کمتری نیز نسبت به سایر خدمات مشابه دارند. در این پست قصد داریم که یکی از کاربردی ترین این خدمات را برایتان معرفی کنیم . سامانه ی ترجمه متون انگلیسی و فارسی! بله درست متوجه شده اید. دیگر لازم نیست که برای ترجمه یک دیکشنری همراه پر حجم در اختیار داشته باشید. فقط با ارسال یک پیامک می توانید نیاز های خود را تامین کنید. جالب است بدانید که بزودی امکانات دیگری نیز برای شما فراهم خواهد شد. این خدمت را شرکت Bitrin.com فراهم کرده است. پس در صورت هرگونه سوالی می توانید با پشتیبانان این مرکز در تماس باشید. پیشنهاد چی گه؟ نیز استفاده از همین دیکشنری است. برخی از مزایای این سامانه:

رایگان بودن( در مورد کسر هزینه های جانبی اطلاعی نداریم)

سهولت استفاده

بدون نیاز به نصب هیچگونه نرم افزار و افزونه ای

قابل استفاده برای زبان دوستان پارسی

دارای پشتیبان

فارسی  و ایرانی بودن


 

سامانه های یپامکی

شما می توانید برای این منظور از دو سامانه ی زیر استفاده کنید:

۳۰۰۰۹۰۰۴

۳۰۰۰۹۰۰۵

تا آنجایی که ما اطلاع داریم این خدمت به صورت رایگان ارائه شده است اما در مورد کسر هزینه های جانبی اطلاعی نداریم. برای ترجمه کافی است که کلمه ی مورد نظر را به صورت انگلیسی یا فارسی بنویسید تا این سامانه آن را به صورت ترجمه شده در اختیار شما قرار دهد. این موضوع توسط بنده تست شده و در اکثر مواقع جواب میدهد. در مورد سازگاری نیز باید بگویم که با چندین بار استفاده می توانید نحوه ی کار با این سامانه را یاد بگیرید.

توجه:برای استفاده از این خدمات باید گوشی شما از  زبان فارسی پشتیبانی کند. در غیر این صورت نمی توانید ترجمه متون خود را مشاهده کنید.

 

مجله اینترنتی چی گه

مسیحا غفاری

دانش آموز هستم و مسلط به نرم افزارهای گرافیکی،برنامه نویسی(#C و VisualBasic و Flash).عاشق نرم افزارهای کامپیوتری و علاقمند به کشف قابلیت های برنامه ها!چند تا نرم افزار هم طراحی کردم!تا به حال توی زمینه ساخت و مونتاژ کلیپ هم موفق بودم! علاقمند مباحث مربوط به شبکه و اینترنت و توی تامین امنیت مودم هم فعالیت دارم.سابقه وبلاگ نویسی و فعالیت وبمستری هم داشته ام. به امید پیشرفت چی گه؟.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *