جسیکا جونز ( معرفی سریال )

جسیکا جونز ( معرفی سریال )

مارول پس از موفقیت چشمگیز دردویل سریال دیگری با نام جسیکا جونز ( Jessica Jones ) را با همکاری نتفلیکس ساخت و در سال ۲۰۱۵ آن را پخش کرد. یکی از نکات قابل توجه حضور کری آن ماس، ستاره ی سری فیلم های مانریکس بعد از چند سال کم کاری در این سریال است. کریستین ریترز نیز نقش جسیکا را بر عهده دارد که پیش تر او را در سریال برکینگ بد ( Breaking Bad ) دیده بودیم.

خلاصه داستان : جسیکا جونز که دارای قدرت های ماورایی ست  لباس قهرمانی خود را کنار گذاشته و تبدیل به یک کارآگاه خصوصی شده است اما در این بین مردی شرور به نام کیلگریو بدنبال اوست تا او را تحت فرمان خود درآورد اما …

جسیکا جونز

جسیکا جونز

جسیکا جونز را می توان از آن دست سریال هایی قرار داد که می تواند ساعت ها شما را سرگرم کند اما نسبت به دیگر فیلم های مارول از هیجان کمتری برخوردار است. شخصیت های موجود در سریال نقاط تاریک زیادی در زندگی خود دارند و همین باعث شده زندگی آنها به هم گره بخورد اما جسیکا برای آنها کور سوی امید را زنده نگه می دارد. شخصیت منفی سریال کیلگریو یا همان مرد بنفش مارول با بازی دیوید تنانت یکی از نقاط قوت این سریال است. او که توانایی کنترل ذهن مردم را دارد در این زندگی فقط توجه جسیکا را به خود می خواهد و برای رسیدن به این مهم دست به همه کار می زند اما همواره شخصیت جنتلمن خود را حفظ می کند.

جسیکا جونز

جسیکا جونز

فصل اول سریال بسیار کند و کم هیجان پیش رفت. حال باید دید در فصل دوم با وجوذ کراس اور های موجود بین سریال دردویل و این سریال و افزودن قهرمان های جدید به فیلم می تواند نظر منتقدان هم نسبت به خود جلب کند یا تهیه کنندگان مارول نقشه های دیگری دارند.

مجله اینترنتی چی گه

امیر حسین سربیشه

امیر حسین سربیشه ( Amir DW ) منتقد و نویسنده مجله پیک توانا و دوره دیده یونیسف و همشهری در رشته خبرنگاری و دانشجو رشته صنایع شیمیایی است. او از فوتبال و تماشای فیلم و سریال لذت می برد. اوقات بیکاری خود را به خواندن کتاب اختصاص می دهد. نویسنده محبوبش جان گرین است و از تماشای فیلم " خطای ستارگان بخت ما " هیچ گاه خسته نمی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *