جوی ، فیلم جدید دیوید او راسل

جوی ، فیلم جدید دیوید او راسل

جوی ( JOY ) فیلم جدید دیوید او راسل است. او باز هم تیم مورد علاقه اش یعنی بردلی کوپر، جنیفر لارنس و رابرت دنیرو که پیش تر جوایز متعددی را  برده اند دور هم جمع کرده و خواهان بازسازی دوره ای از زندگی جوی مانگانو شده است.

خلاصه داستان : داستان زندگی جوی مانگانو ( جنیفر لارنس ) یک زن خانه دار است که بدنبال ثبت اختراع و تولید و فروش ایده ی خود یعنی طی خود آبکش است اما برایش در این راه شکست های زیادی می خورد اما دوباره و دوباره تلاش می کند و …

جوی ، فیلم جدید دیوید او راسل

فیلم تلاش دارد تا این ذهنیت را در بیننده بیدار کند که همه می توانند موفق شوند و فقط باید در راه هدفشان تلاش کنند و هر موقع شکست خوردند نا امید نشوند و به مسیر ادامه دهند. اگر جوی در این راه ناامید می شد یا اینکار را کنار می گذاشت شاید به این موفقیت دست پیدا نمی کرد. او حتی با دزدیده شدن قالب هایش جنگید و راه های قانونی را برای دفاع از حق ثبت اختراعش پیدا کرد.

جوی ، فیلم جدید دیوید او راسل

جنیفر لارنس که نقش جوی را بازی می کند به خوبی توانسته آن پایداری و قدرت جوی مانگانو اصلی را به تصویر بکشد اما تیم بازیگری دیوید او راسل اینبار فروغ بازی های گذشته اشان را ندارند اما باز هم توانسته اند نقششان را انجام دهند. رابرت دنیرو اینبار در نقش پدر جوی بازی کرده است اما دیالوگ هایش و تاثیری که در فیلم می گذارد بسیار کم است. حتی بردلی کوپر نیز نقش آنچنان بزرگی ندارد و همه بار معنایی فیلم بر روی دوش جنیفر لارنس افتاده است. فیلم های قبلی او راسل یعنی کلاهبرداری آمریکایی، مبارز و … به مراتب بهتر از این فیلم بوده اند.

مجله اینترنتی چی گه

امیر حسین سربیشه

امیر حسین سربیشه ( Amir DW ) منتقد و نویسنده مجله پیک توانا و دوره دیده یونیسف و همشهری در رشته خبرنگاری و دانشجو رشته صنایع شیمیایی است. او از فوتبال و تماشای فیلم و سریال لذت می برد. اوقات بیکاری خود را به خواندن کتاب اختصاص می دهد. نویسنده محبوبش جان گرین است و از تماشای فیلم " خطای ستارگان بخت ما " هیچ گاه خسته نمی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *