خاموش کردن گوشی فرد مقابل با پیامک !

خاموش کردن گوشی فرد مقابل با پیامک !

به گزارش مجله ی اینترنتی چی گه؟، بالاخره تصمیم  گرفتیم که بحث فناوری را جدی تر دنبال کنیم. در این پست که کمی اختصاصی نیز می باشد می خواهیم سراغ ترفندی برویم که در آن شما میتوانید گوشی یک فردی را با استفاده از پیامک خاموش کنید. درست است که این کار تقریبا یک نوع هک محسوب می شود اما باید مثبت نگر بود. چون با این کار میتوانید به کارایی های کد های تولید شده ی خود بیشتر اعتماد کنید. هدف ما از این آموزش صرفا آشنایی شما با ویروس های موبایلی است و نه چیز دیگری. اگر با موارد بالا موافق هستید می رویم سراغ آموزش این بخش. برای شروع کار ابتدا شما نیاز به سیستم ویندوزی خواهید شد. سپس باید سراغ ابزار مشهور یعنی نوت پد (Notpad) بروید. فایل نوت پد را اجرا کنید و کد های زیر را تایپ کنید تا برویم سراغ ادامه ی کار:

BEGIN:IMELODY

VERSION:1.2

FORMAT:CLASS1.0

BEAT:200

MELODUledoffbackoffvibeonr5vibeoffledonbackonr5@

۲۰۰)

END:IMELODY

پس از تایپ عبارت های بالا ، گزینه ی Save As را انتخاب کنید. دقت کنید که هنگام نام گذاری پسوند( آخر نام انتخابی شما) باید با .imy خاتمه یابد. پس بهتر است که خوب دقت کنید تا چیزی را اشتباه وارد نکنید. سپس این فایل را به گوشی خود انتقال دهید. برای استفاده از این کد باید آن را هنگام ارسال پیامک با به پیامک پیوست کنید یا این کار به صورت مجموعه ی جدا ارسال کنید. یعنی آن ها را استخراج کنید. با ارسال این پیامک گوشی فرد مقابل خاموش خواهد شد. البته در اکثر گوشی ها فرد با دیدن پیامک صفحه ی گوشی اش خاموش می شود. این ترفند در اغلب دستگاه ها جواب داده است مگر اینکه شما کد ها را اشتباه نوشته باشید.

خاموش شدن گوشی فرد با ارسال پیامک

اخطار: هرگونه سوء استفاده از این پست و مطالب آن مربوط به خود فرد می باشد و سایت بزرگ چی گه؟ هیچ مسئولیتی در قبال عواقب این کار ندارد.

مجله اینترنتی چی گه

مسیحا غفاری

دانش آموز هستم و مسلط به نرم افزارهای گرافیکی،برنامه نویسی(#C و VisualBasic و Flash).عاشق نرم افزارهای کامپیوتری و علاقمند به کشف قابلیت های برنامه ها!چند تا نرم افزار هم طراحی کردم!تا به حال توی زمینه ساخت و مونتاژ کلیپ هم موفق بودم! علاقمند مباحث مربوط به شبکه و اینترنت و توی تامین امنیت مودم هم فعالیت دارم.سابقه وبلاگ نویسی و فعالیت وبمستری هم داشته ام. به امید پیشرفت چی گه؟.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *