روزبه چشمی ۳ ساله تمدید می کند

روزبه چشمی ۳ ساله تمدید می کند

روزبه چشمی بازیکن فصل قبل استقلال تهران قرارداد خود را با این تیم به مدت ۳ سال دیگر تمدید می کند تا در این تیم آبی پوش ماندنی شود. روزبه چشمی که فصل قبل یکی از بهترین بازیکنان استقلال تهران بود و در نیمه های فصل به دلیل آسیب دیدن رباط صلیبی بازی ها را از دست داد و از لیست آبی ها خارج شد، می خواهد این فصل با انگیزه ی بهتر و بالاتر برای این تیم به میدان رود و جایگاه اصلی خودش را در ترکیب این تیم دوباره باز پس گیرد.

روزبه چشمی

روزبه چشمی

چشمی پس از اولین فصل حضورش در استقلال و درخشش در این تیم به کاپیتانی تیم ملی امید هم رسیده بود اما با بدشانسی مصدوم شد و این جایگاه را نیز از دست داد تا آن فصل برایش کابوس بار باشد. حالا استقلال با خرید های جدید و مربی جدید می خواهد یکی از مدعیان لیگ برتر ایران باشد و بعد از چند سال دوباره طعم قهرمانی را بچشد. آنها در لیگ شانزدهم به فینال جام حدفی هم رسیدند اما ذوب آهن یحیی گل محمدی بار دیگر با شکست استقلال قهرمان جام حذفی ایران شد تا در این مسابقات دبل کنند و دو بار متوالی قهرمان این جام باشند.

استقلال این فصل در نقل و انتقالات بسیار عالی کار کرده است و بازیکنانی همچون کاوه رضایی، آرش افشین، محمد حسین کنعانی زادگان، علی قربانی، میلاد زکی پور، حسین حسینی، بختیار رحمانی، فرشید باقری و وریا غفوری را به خدمت گرفته است. باید دید استقلال تهران با سرمربی گری مربی جدید خود یعنی علیرضا منصوریان و بازیکنان جدید چه نتیجه ای را در لیگ هفدهم کسب خواهد کرد و منتظر ماند تا لیگ با قدرت گرفتن دو تیم تهرانی و دیگر تیم ها به روزهای اوج خود برگردد و شور فوتبال همه جای ایران را فرا بگیرد.

مجله اینترنتی چی گه

امیر حسین سربیشه

امیر حسین سربیشه ( Amir DW ) منتقد و نویسنده مجله پیک توانا و دوره دیده یونیسف و همشهری در رشته خبرنگاری و دانشجو رشته صنایع شیمیایی است. او از فوتبال و تماشای فیلم و سریال لذت می برد. اوقات بیکاری خود را به خواندن کتاب اختصاص می دهد. نویسنده محبوبش جان گرین است و از تماشای فیلم " خطای ستارگان بخت ما " هیچ گاه خسته نمی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *