روی هاجسون پردرآمدترین سرمربی یورو

روی هاجسون پردرآمدترین سرمربی یورو

روی هاجسون سرمربی تیم ملی انگلیس در مسابقات یورو ۲۰۱۶ در بین سرمربیان حاضر در این رقابت ها پردرآمدترین سرمربی است. روی هاجسون در سال ۵ میلیون یورو دستمزد از فدراسیون فوتبال انگلیس دریافت می کند. هاجسون ۶۸ ساله در سال ۲۰۱۲ هدایت سه شیرها را در دست گرفت. هاجسون سابقه ی مربیگری در تیم های بلکبرن، اینترمیلان، فولام، وست برومویچ، لیورپول و تیم ملی زیر ۲۱ ساله های انگلیس را در کارنامه دارد. تیم ملی انگلیس در مسابقات یورو ۲۰۱۶ با تیم های روسیه، ولز و اسلواکی در یک گروه قرار دارد.

روی هاجسون

در رتبه ی دوم پردرآمدترین مربیان یورو آنتونیو کونته سرمربی تیم ملی ایتالیا قرار دارد. کونته سالیانه دستمزدی ۴/۱ میلیون یورویی از فدراسیون فوتبال ایتالیا می گیرد. سرمربی آتزوری پس از رقابت های یورو با اتمام قراردادش از این تیم جدا و به لیگ جزیره و باشگاه چلسی کوچ می کند. تیم ملی ایتالیا در این رقابت ها با تیم های بلژیک، جمهوری ایرلند و سوئد هم گروه است.

کونته

فاتح تریم سرمربی تیم ملی ترکیه با دستمزد ۳/۵ میلیون یورویی در رتبه ی سوم جدول مربیان پردرآمد یورو قرار دارد و بالاتر از سرمربیان مشهوری چون دل بوسکه، یواخیم لو، و دیدیه دشام سرمربی میزبان این دوره از رقابت ها قرار گرفته است. ترکیه در یورو ۲۰۱۶ با تیم های اسپانیا، جمهوری چک و کرواسی در یک گروه قرار دارد.

تریم

سرمربی مانشافت در رتبه ی چهارم این رده بندی قرار دارد. یواخیم لو سرمربی آلمان که با این تیم عنوان قهرمانی رقابت های جام جهانی ۲۰۱۴ را به دست آورده است سالیانه ۳/۲ میلیون یورو دستمزد می گیرد. تیم ملی آلمان در گروه خود با تیم های اوکراین، لهستان و ایرلند شمالی هم گروه است. ویسنته دل بوسکه سرمربی اسپانیا مدافع قهرمانی این رقابت ها با دستمزد ۳ میلیون یورو در رتبه ی پنجم قرار دارد. ماتادورها در این رقابت ها در گروه خود به مصاف تیم های کرواسی، جمهوری چک و ترکیه می روند. دیدیه دشان سرمربی فرانسه میزبان این رقابت ها با حقوق ۲ میلیون یورو در رتبه ی ششم قرار گرفته است. خروس ها در این رقابت ها در گروه خود پذیرای تیم های رومانی، آلبانی و سوئیس است.

در رتبه های پایین سرمربیان پردرآمد یورو ۲۰۱۶ نام سرمربی تیم ملی رومانی به چشم می خورد. آنخل یوردانسکیو از فدراسیون فوتبال رومانی سالیانه فقط ۱۲۰ هزار یورو حقوق می گیرد. سرمربی تیم ملی روسیه، لئونید اسلوتسکی که جانشین فابیو کاپلو در این تیم شد، حقوق مشخصی از فدراسیون فوتبال روسیه نمی گیرد و دستمزذش و پاداش هایش بستگی به گرفتن نتایج مطلوب با تیم ملی روسیه در این دوره از رقابت ها دارد.

مسابقات یورو ۲۰۱۶ از ۲۱ خرداد ماه در فرانسه به طور رسمی با دیدار فرانسه و رومانی آغاز خواهد شد.

مجله اینترنتی چی گه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *