سامسونگ ،مهر تایید بر نسل جدید گوشیهای خود زد

سامسونگ ،مهر تایید بر نسل جدید گوشیهای خود زد!

سامسونگ

سامسونگ

به گزارش مجله اینترنتی چی گه،شاید چند ماه پیش شایعاتی مبنی بر نسل جدید گوشی های سامسونگ به گوشی میرسید.اما الآن خود مدیر عامل شرکت سامسونگ،گرگوری لی،این خبر را تایید کرده است.گرگوری لی رییس شرکت سامسونگ در امریکا است که این بار با سخنانی تعجب بار،نسل جدید گوشی های سامسونگ،یا بهتر است بگوییم گلکسی،را معرفی کرد.

در کنفرانس خبری تولید کنندگان تلفن های همراه،لی گفت:ما قصد داریم که گوشی هوشمندی جدیدی را با هزینه معقول و درآمد بالا روانه ی بازار کنیم.این درحالی است که او تاکید کرده است روند تولید این گوشی کند خواهد بود و نمیتوان انتظار داشت که به سرعت گوشی های جدید گلکسی وارد بازار شوند!این گوشی قابلیت خم شدن را دارد و حتی شما میتوانید هم در حالت خمیدگی و هم درحالت عادی از آن استفاده کنید.

در طول یک سال گذشته،یا ورود برندهای موبایل قدرتمند مانند Lenovo و گروه Moxi چین،سامسونگ باید بیشتر به فکر بقای خودش در صنعت اسمارت فونها باشد.

روز پنجشنبه،شرکت Lenovo از اسمارت فون مفهومی خود رونمایی کرد.این گوشی همراه قابلیت خم شدگی را دارد.تقریبا پس از این واقعه مهم بود که سامسونگ اعتبار خود را در خطر دید و تصمیم گرفت که به شایعات مبنی بر تولید نسل جدید گوشی های گلکسی پایان دهد.در مفهوم کلی تر،به گوشی هایی مفهومی گفته میشود که جنبه اقتصادی ندارد و صرفا برای نشر علم و قدرت یک شرکت است.شاید شرکت Lenovo با تولید این گوشی،مخاطب ویژه خود را بعد از مردم،سامسونگ قرار دهد چون قصد دارد واقعا این تلفن همراه را تولید کند!در حالیکه سامسونگ فعلا درگیر تولید گوشی های خانواده S , Note  است.

فناوری تولید گوشی های Lenovo کمی به ضرر سامسونگ است چون بسیار ظریف و هوشمندانه طراحی میشوند.اما درمورد این گوشی لنوو ،شاید کمی غیر عاقلانه باشد که بگوییم”عالی طراحی شده است!”.چون واقعا دارای چندان ظرافت زیبایی نیست.البته نظر ما این نیست که این گوشی شکیل نیست اما باید بگوییم زیبا هم نیست.پس بنابر این باید به سامسونگ امیدوار بود.چون سامسونگ در تولید گوشی های مفهومی کمی جلوتر از ساید رقبای خویش است.

این موضوع را بار دیگر “لی”تایید کردو اظهار داشت:ما قصد داریم تا این گوشی را در کنار گلکسی S8 روانه ی بازار کنیم.

پس نباید بیشتر از این منتظر گوشی جدید سامسونگ باشیم.

لنوو-ساموسنگ

لنوو-سامسونگ

مجله اینترنتی چی گه

مسیحا غفاری

دانش آموز هستم و مسلط به نرم افزارهای گرافیکی،برنامه نویسی(#C و VisualBasic و Flash).عاشق نرم افزارهای کامپیوتری و علاقمند به کشف قابلیت های برنامه ها!چند تا نرم افزار هم طراحی کردم!تا به حال توی زمینه ساخت و مونتاژ کلیپ هم موفق بودم! علاقمند مباحث مربوط به شبکه و اینترنت و توی تامین امنیت مودم هم فعالیت دارم.سابقه وبلاگ نویسی و فعالیت وبمستری هم داشته ام. به امید پیشرفت چی گه؟.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *