سامسونگ بیانیه جمع‌آوری تله انفجاری خود را داد

سامسونگ بیانیه جمع‌آوری تله انفجاری خود را داد

گوشی منفجر شده در چین

گوشی منفجر شده در چین

شرکت سامسونگ در طی سال های اخیر در حال گسترش فبلت های گلکسی نوت میباشد و آخرین نسخه از این فبلت با نام گلکسی نوت ۷ به تازگی منتشر شد که مدیران سامسونگ با مانور زیاد بر روی این فبلت آن را خیلی بهتر از چیزی که بود نمایش داده بودند.

تا اینکه چندی پیش یکی از این فبلت ها در هنگام شارژ با مبدل میکرو یواس‌بی به USB نوع C منفجر شد !

این اتفاق باعث شد که نظر مردم درباره این فبلت فوق العاده کاملا عوض شود .

همینطور بعد از این اتفاق شرکت ساسونگ طی بیانیه ای از تمام دارندگان این گوشی درخواست کرد تا گوشی خود را به نمایندگی ها تحویل دهند تا از تکرار این اتفاق جلوگیری کند و آن را حل کند.

از شرکت سازنده این مبدل میکرو یو‌اس‌بی اطلاعاتی در دست نیست ولی از تمام کاربران تقاضا میشود که تا زمانی که این خطر رفع نشده است از شارژ با این مبدل خودداری کنند.

همانطور که در تصاویر مشخص است حرارت زیادی بعد از انفجار از باطری خارج شده است که خطر سوختگی شدیدی را برای شما بررسی دارد.

طبق اخبار جدید، سامسونگ الکترونیکز ارسال گلکسی نوت ۷ به اپراتورهای مختلف کره جنوبی را متوقف کرده تا به وضعیت انفجار گوشی‌ها رسیدگی کند

با توجه به اینکه گلکسی نوت ۷ از گلکسی اس ۷ فروش بیشتری ر داشته است و ظاهرا دارای نرم افزار و سخت افزار بهتری است ولی با این اتفاق معلوم شد که انقدر ها هم دارای امنیت فیزیکی نمیباشد.

سامسونگ توانسته تا ۲۹ مرداد فقط در کره جنوبی ۴۰۰ هزار دستگاه از این فبلت را بفروشد .

این فبلت از قبل هم دارای مشکلات زیادی بود برای مثال دارای کرش های زیادی بود. به نظر می‌رسد این مشکل در حال حاضر مختص به نسخه‌ی اکسینوس ۸۸۹۰ این گوشی است و کاربران نسخه‌ی اسنپدراگون ۸۲۰ گلکسی نوت ۷ مشکل مشابه را تجربه نکرده‌اند.

 

مجله اینترنتی چی گه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *