سریال ارو ، تیری در تاریکی

سریال ارو ، تیری در تاریکی

سریال ارو جزو یکی از اولین سریال هایی است که در تلویزیون با موضوع ابر قهرمانانه پخش شد. این سریال مانند سریال فلش در شبکه CW به نمایش در آمد. این شخصیت از شخصیت های معروف دی سی کامیکز است و از محبوبیت خاصی در نزد مردم برخوردار است.

خلاصه داستان :

داستان سریال ارو در مورد میلیاردر معروفی به نام الیور کوئین (استفن امل) است که بعد از گذراندن پنج سال  در یک جزیره به استارلینگ سیتی بازمی‌گردد تا آخرین خواسته پدرش را برآورده کند برای این کار او باید به کس دیگری تبدیل شود. به همین علت تیر و کمان خود را برداشته و تبدیل به ارو می شود.

سریال ارو

سریال ارو

اولیور کویین که یکی از میلیاردر های معروف است بعد از غرق شدن کشتی اش با پدرش در دریا سرگردان می شود. پدرش به او لیستی از کسانی که شهرش را ناامید کردند را به او می دهد و می خواهد تا اولیور انتقام شهر استارلینگ را از آنها بگیرد. اولیور در پنج سالی که در جزیره زندگی می کرد توسط چند تن از مردم گیر افتاده در جزیره آموزش می بیند و تبدیل به یک شورشگر می شود. تیدیل به ارو می شود. او به شهرش استارلینگ برمی گردد و شروع به انتقام گیری از افراد لیست می کند.

سریال ارو را می توان یکی از بهترین سریال هایی دانست که در بخش فیلم و سریال های ابر قهرمانی در حال پخش است. چهار فصل از سریال ارو پخش شده اما نطر منتقدان را کمتر به خودش جلب کرده است. بازی استفن آمل در سریال ارو کاملا به چشم آمده و با شخصیت اوریجینال و اصلی ارو در کامیک بوک های دی سی مطابقت دارد. اگر شما سریال اکشن و ابر قهرمانانه دوست دارید سریال اروو می تواند به این نیاز ها پاسخ دهد و لحظات خوبی را برای شما رقم بزند.

مجله اینترنتی چی گه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *