فعال سازی آسان تر ویندوز ۱۰

فعال سازی آسان تر ویندوز ۱۰

مایکروسافت ابزار جدیدی را به بازار عرضه کرده که می توان به وسیله آن از این که کاربران ویندوز ۱۰ با هیچ مشکل فعال سازی روبرو نخواهند شد اطمینان حاصل کرد.عیب یاب جدید فعال سازی همراه با آخرین بازبینی انجام شده  روی ویندوز ۱۰ به آزمایش کنندگان تحویل داده شده و در ماه آینده همراه با آپدیت جدید این سیستم عامل به بازار عرضه میشود.

این ابزار برای کشف مشکلات فعال سازی، که ممکن است برای کاربران ویندوز روی دهد، عمدتا وقتی که یک ارتقای سخت افزاری مانند عوض کردن مادربرد انجام می دهند، طراحی شده است .(چنین تغییری به طور بالقوه می تواند به این معنا باشد که پی سی به عنوان یک ماشین جدید شناسایی خواهد شد).

ردموند تصمیم گرفت که به کاربران اجازه دهد حسابهای مایکروسافت خود را به لایسنس دیجیتالی ویندوز ۱۰ خود متصل کنند ودر یک پست اشاره کرد که شما می توانید از این حساب مایکروسافت متصل شده به لایسنس دیجیتال برای فعال سازی مجدد ویندوز ۱۰ جنیون خود ، با اجرای عیب یاب فعال سازی ، استفاده کنید.

فعال سازی آسان تر ویندوز 10

نصب مجدد بی دردسر

این برنامه مفید عیب یابی همچنین می تواند در مواردی که کاربر مجبور است که سیستم عامل را دوباره نصب کند و به طور مثال ورژن نادرست را انتخاب کند مفید باشد.برخی ممکن است از ویندوز ۱۰ هوم استفاده کنند در حالی که لایسنس آنها برای ویندوز ۱۰ پرو باشد. در این مورد این ابزار ورژن نادرست را شناسایی خواهد کرد و به طور خودکار کاربررا به منظور اجرای فرایند تغییربه ورژن درست و اطمینان از فعال سازی راهنمایی خواهد کرد.

روی هم رفته این ابزار باید کارها را برای کسانی که پی سی خود را به طور سخت افزاری ارتقا میدهند یا نصب مجدد نرم افزار انجام می دهند ، آسان کند.

توجه کنید که اگر شماهنوز به ویندوز ۱۰ ارتقا پیدا نکرده اید ، نسخه رایگان (برای کاربران ویندوز ۷ و ۸٫۱) در پایان ماه بعدی منقضی خواهد شد. بنابر این اگر هنوزهم محدودیت نسخه های قبلی را دارید ، نباید بیش ازاین تصمیم گیری خود را به تعویق اندازید.

مجله اینترنتی چی گه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *