فیلم در جست و جوی آلاسکا ساخته می شود؟

فیلم در جست و جوی آلاسکا ساخته می شود؟

در جست و جوی آلاسکا که یکی از کتاب های پرفروش جان گرین است حالا می خواهد تبدیل به یک فیلم سینمایی شود تا بعد از ” خطای ستارگان بخت ما” و ” شهرهای کاغذی” سومین فیلم سینمایی باشد که بر اساس کتاب های این نویسنده معروف آمریکایی ساخته خواهد شد.

به گزارش هالیوود ریپورتر، کارگردان کانادایی معروف سارا پولی پس از مذاکره با پارامونت پیکچرز که در سال ۲۰۰۵ حق امتیاز این کتاب را خریده، قرار است با تهیه کنندگی مارک واترز و جسیکا توچینسکی از کمپانی واترمارک پیکچرز و همراهی کمپانی پارامونت پیکچرز، این فیلم را تولید کنند. اما پس از کشمکش های بسیار زیاد ساخت این فیلم گویا به تعویق افتاده است.

در جست و جوی آلاسکا

در جست و جوی آلاسکا

در توییت جدید جان گرین در صفحه اصلی خودش که گفته است “فیلم در جست و جوی آلاسکا بلی یا خیر؟”، بازخورد طرفدارانش باعث شگفت زدگی این نویسنده  شده است. بسیاری از طرفداران او جواب خیر به این فیلم داده اند و دلیلشان این بوده است که نمی خواهند شخصیت آزاد و رها آلاسکا، در یک فیلم و یک بازیگر خلاصه شود و همچنین موضوع کتاب نیز کمی غمگین است اما درس های بسیار بزرگی دارد که در فیلم ممکن است گنجانده نشوند. از طرفی برخی دیگر به ساخت این فیلم جواب مثبت داده اند و خواهان آن شده اند و اظهار کرده اند امیدوارند به خوبی فیلم اول یعنی خطای ستارگان بخت ما باشد.

حال با بازخورد گسترده مردم و برخی مشکلات و همینطور یک چالش بزرگ پیش رو که انتخاب بازیگر مناسب و خوب است باید دید سارا پولی و کمپانی پارامونت به چه نقطه نظری خواهند رسید. اما بی شک اگر این فیلم ساخته شود با استقبال زیادی روبرو خواهد شد و طرفداران کتاب وکتابخوانی به خصوص نوجوانان و جوانان برای دیدن این فیلم ساعت ها صف خواهند کشید.

مجله اینترنتی چی گه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *