قلیایی شوید و قلیایی بمانید

قلیایی شوید و قلیایی بمانید

یک موازنه ای در بدن انسان وجود دارد که به موازنه قلیایی-اسیدی معروف است . هر چقدر که خون شما اسیدی تر باشد ، شما خسته تر و کم حوصله ترید و بیشتر به بیماری های مختلف دچار می شود . به عنوان مثال وقتی چاق هستید و بسیار سخت ورزش می کنید ، اما هیچ نتیجه ای نمی بینید ، یا نتیجه قابل توجهی قابل مشاهده نیست ، علت اسیدی بودن بدن شماست . حداقل کاری که می توانید بکنید این است که میزان میوه و سبزی مصرفی خود را به اندازه غذاهای اسیدی ( مانند برنج،گوشت،لبنیات،تخم مرغ ، آرد سفید،شکر،انواع شیرینی ها و قندهای ساده و روغن های غیر گیاهی..) کنید . در اینجا ۲ میوه و یک کار را معرفی می نماییم که موجب قلیایی نمودن خون به نحوی معجزه آسا می گردند .

لیمو : یک لیوان آب ولرم تهیه کنید ، سه عدد لیمو ترش تازه در آن بچلانید و نوش جان کنید ؛ اگر معده حساسی ندارید این کار را بلافاصله بعد از بیداری از خواب انجام دهید ؛ توجه کنید که تا نیم ساعت بعد آن چای یا قهوه نخورید ؛ لیمو اسیدی ترین ، قلیایی کننده خون است !

خرما : این میوه شیرین و محبوب ، دارای آنتی اکسیدانهای فوق العاده ای است که میکرو ارگانیسم ها را می کشد ( شما زمانیکه اسیدی هستید موجودات ریزی در بدن به نام میکروارگانیسم دارید که هرچه غذا می خورید به آنها می رسد ، بنابراین شما خیلی سخت سیر می شوید و اشتهای کاذب فراوانی دارید) لذا خرما باعث تنظیم اشتها می شود و همچنین خاصیت ضد یبوست نیز دارد .

ورزش در هوای آزاد : زمانیکه در هوای آزاد ورزش می کنید ، اکسیژن فراوانی می گیرید ، در این فضای پر اکسیژن هیچ میکروارگانیسمی و حتی هیچ ویروسی نمی تواند فعالیت کند ، لذا اسیدهایتان یا می میرند یا دفع می شوند .

مجله اینترنتی چی گه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *