لیورپول به بارسلونا درس فوتبال داد

لیورپول به بارسلونا درس فوتبال داد

لیورپول توانست در ورزشگاه ومبلی لندن بارسلونا را با نتیجه ی سنگین ۴ بر صفر از پیش رو بردارد. لیورپول با ارائه ی یک بازی خوب و منطقی قهرمان سال های اخیر لالیگا را با چهار گل تحقیر کرد تا بازیکنان لیورپول با روحیه ای خوب به استقبال شروع رقابت های لیگ برتر فوتبال انگلیس بروند.

لیورپول

به گزارش مجله خبری “چی گه؟” بازیکنان لیورپول در آخرین بازی پیش فصل خود در حضور ۹۰ هزار تماشاگر در ومبلی لندن پذیرای باشگاه بزرگ بارسلونا اسپانیا بودند. دو تیم با بازیکنان اصلی و ستاره های نام آشنای خود در میادین حاضر شده بود و تیم بارسلونا تنها نیمار را در جمع ستارگان خود در اختیار نداشت. نیمار به همراه تیم ملی امید برزیل در رقابت های المپیک در کشورش حضور دارد و قادر به همراهی بارسلونا نیست.

بازی در نیمه ی اول با عملکرد خوب شاگردان یورگن کلوپ آغار شد و در همان دقایق ابتدایی بازی بازیکنان لیورپول توسط مانه مهاجم جدید خود در آستانه ی رسیدن به گل قرار داشتند که این اتفاق رخ نداد. در ادامه بازیکنان بارسلونا توپ و میدان را در اختیار گرفتند اما در دقیقه ی ۱۵ این قرمزپوشان لیورپول بودند که به گل رسیدند. آدام لالانا با یک توپ ربایی خوب پاس زیبایی برای مانه ارسال کرد و این مهاجم فرصت طلب با یک ضربه ی تمام کننده ی گل اول را برای هواداران لیورپول به ارمغان آورد. در ادامه شاگردان لوئیز انریکه بازی را هجومی ادامه دادند و در دقیقه ی ۲۳ ضربه ی زیبای مسی به تیر دروازه ی قرمزپوشان برخورد کرد و با خوش شانسی مینیوله توپ از خط دروازه عبور نکرد. در ادامه ضربه ی زیبای لوئیز سوارز هم با عکس العمل زیبایی مینیوله راه به جایی نبرد. در دقیقه ی ۴۲ جیمز میلنر هافبک قرمزپوشان آنفیلد به دلیل مصدومیت میدان مسابقه را ترک کرد. نیمه ی اول با یک گل به سود شاگردان کلوپ به پایان رسید.

لیورپول

لیورپول نیمه ی دوم را هجومی شروع کرد و خیلی زود به دو گل دیگر رسید. در دقیقه ی ۴۷ ارسال از سمت راست با دخالت جوردن هندرسون همراه شد و توپ پس از برخورد با خاویر ماسکرانو مدافع بارسلونا وارد دروازه ی آبی اناری پوشان شد و برتری شاگردان یورگن کلوپ دو برابر شد. در دقیقه ی ۴۸ روی فرار زیبای اوریگی در عمق دفاع بارسلونا با ترشتگن دروازه بان این تیم تک به تک شد و با یک ضربه ی تمام کننده نتیجه را ۳ بر صفر کرد تا هواداران متعصب لیورپول شبی رویایی را در ومبلی تجربه کنند. بارسا در ادامه مالکیت توپ و میدان را در اختیار گرفت ولی شاگردان کلوپ در ضد حملات بسیار خطرناک ظاهر می شدند. ستاره های بارسلونا اسیر مدافعان با انگیزه ی لیورپول شده بودند و عملا این ستاره های بزرگ جایی برای عرض اندام نداشتند. مسی و سوارز در دقیقه ی ۷۵ از زمین بازی بیرون رفتند و جای خود را به بازیکنان جانشین دادند. بازی بعد از این تغییر و تحولات کم افت خیزتر دنبال شد و دو تیم بازی را در میانه ی میدان دنبال می کردند تا اینکه در دقیقه های دوم وقت اضافه در بهت و حیرت آبی و اناری پوشان شاگردان کلوپ گل چهارم را نیز به ثمر رساندند. پاس دیدنی مارکوویچ به گروجیچ رسید و ضربه ی سر و دقیق این بازیکن به قعر دروازه ی بارسا رفت تا در شبی سخت بارسا با چهار گل مغلوب قرمزپوشان آنفیلد شد و با این شکست پر گل و تحقیر کننده تور پیش فصل خود را به پایان برد.

لیورپول

مجله اینترنتی چی گه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *