معرفی اپلیکیشن : Asphalt:Nitro

معرفی اپلیکیشن : Asphalt:Nitro

بازی آسفالت : کمتر کسی از طرفداران بازی های موبایلی وجود دارد که تا کنون نام بازی آسفالت (Asphalt) را نشنیده باشد . سری بازی های آسفالت که توسط شرکت گیم لافت (Gameloft) برای پلتفرم های موبایلی منتشر می شود ، یکی از برترین و محبوب ترین سری بازی نزد بازیبازان اندروید و آی او اس است . سری آسفالت تا نسخه ۸ ادامه پیدا کرد و پس آن آسفالت ۹ ساخته نشد اما گیم لافت بیکار نماند و نسخه های فرعی جذابی را روانه مارکت ها کرد . با ما با بررسی بازی Asphalt Nitro همراه باشید .

asphalt-nitro بازی آسفالت

برخلاف نسخه هشتم بازی آسفالت که یک بازی سنگین از لحاظ حجم و گرافیک به شمار می رفت ، این نسخه حجم بسیار پایین و باورنکردنی ۲۳ مگابایت را در دستگاه شما اشغال می کند . طراحی هنری بازی همانند سایر بازی های گیم لافت بسیار خوب است اما به دلیل آنکه این بازی را مخصوصا با حجم کم منتشر کرده است ، کمی در گرافیک فنی مشکل دارد که کاملا قابل چشم پوشی است . تمامی مراحل ، ماشین ها ، نیرو های ویژه ، بخش آنلاین که در آسفالت های دیگر بود در این بازی کم حجم گنجانده شده اند و شما هیچ احساسی از لحاظ کمبود محتوا احساس نمی کنید . برای واضح تر شدن مزایا و معایب بازی ، آن ها را در یک دسته بندی به صورت زیر آماده کرده ایم .

نکات مثبت :

  • حجم بسیار پایین و اشغال نکردن فضای زیاد رم
  • عدم کمبود و نقص نسبت به نسخه های اصلی بازی آسفالت
  • بخش آنلاین ، مراحل متفاوت و زییا ، فراوانی مدل ماشین ها
  • طراحی هنری چشم نواز

نکات منفی :

  • به واسطه حجم کم بازی از گرافیک فنی نسبتا پایینی برخوردار است . (البته در صفحه نمایش های کوچک تر از پنج اینج خیلی به چشم نمی آید.)
  • تبلیغات (کمی) آزار دهنده

 

آسفالت نیترو را هم اکنون می توانید به صورت رایگان برای دستگاه های اندروید و آی او اس خود به طور رایگان دانلود کنید.

 

 

 

 

 

 

 

مجله اینترنتی چی گه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *