معرفی اپلیکیشن : MX Player Pro

معرفی اپلیکیشن : MX Player Pro

اگر دستگاه اندرویدی شما صفحه نمایش بزرگی دارد ، تماشای فیلم و سریال بر روی آن لذتی خاص دارد . برای اینکه بتوانید تمامی موارد و نیاز های خود را که برای مثال در رایانه شخصی با KM player رفع می کردید در اندروید انجام دهید بدون شک نیاز به بهترین پلیر موجود دارید . هم اکنون می توانید MX Player را به طور رایگان دانلود کرده و از امکانات فوق العاده آن استفاده کنید . با ما در بررسی این نرم افزار همراه باشید .

معرفی اپلیکیشن : MX Player Pro

نرم افزار رایگان MX Player می توانید تمامی فرمت های ویدیویی شما را در اندروید پخش کند . در ادامه می توانید لیست کامل تمامی فرمت های تایید نرم افزار ارا مشاهده کنید . یکی از مهم ترین بخش های تماشا هر فیلم و سریال ، امکان اجرای زیرنویس آن به صورت کامل است . در این نرم افزار می توانید به راحتی تمامی زیر نویس های خود را وارد کرده و از قسمت تنظیمات آن ها را وارد نرم افزار کنید . امکانات حرفه ای تر مانند جلو و عقب کردن و هماهنگ سازی نیز در این برنامه موجود است . اگر هم فالی زیر نویس با فیلم شما یکی باشد به طور خودکار زیر نویس بر روی فیلم شروع به پخش می شود . از دیگر ویژگی های این نرم افزار امکان تنظیم رزولوشن و سایز فیلم برای نمایش است که راحتی در نوار زیرین برنامه انجام می شود . همچنین امکاناتی نظیر تنظیم نور ، جلو عقب کردن سریع فیلم و انتخاب فایل صوتی همراه فیلم (برای فیلم های دوزبانه) در این نرم افزار ، آن را به یکی از برترین نرم افزار های پخش کننده تبدیل می کند .

لیست فرمت های پحش کننده : avi, mpeg, mp4, wmv, divx, xvid, mov, flv, vob, 3gp, mkv و …
نمایش زیرنویس های SubRip(.srt), Sub Station Alpha(.ssa/.ass), MicroDVD(.sub/.txt), SubViewer2.0(.sub), SAMI(.smi/.sami), MPL2(.mpl/.txt), PowerDivX(.psb/.txt), TMPlayer(.txt), Matroska (.mkv) Subtitle Track. (text, ass/ssa only)

Pros

  • پشتیبانی از انواع فرمت های ویدیویی
  • جلو و عقب کردن راحت و سریع فیلم
  • امکان افزودن زیرنویس به تظیمات حرفه ای برای هماهنگ سازی
  • تنطیم نور ، سایز صفحه ، قطعه صدا و …

Cons

  • نبود امکان دانلود اطلاعات فیلم و همچنین دانلود زیر نویس اصلی
  • پخش تبلیغات در هنگام توقف ویدیو
مجله اینترنتی چی گه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *