ملکه زیبایی المپیک ریو

ملکه زیبایی المپیک ریو

ملکه زيبايي المپيک ريو

امبر هيل دختر ۱۸ساله ي انگليسي به عنوان ملکه ي زيبايي المپيک ريو شناخته شد. امبر هيل تيراندازي را با تشويق پدربزرگش شروع کرده. پدرش سازنده تفنگ بوده و به همين دليل او اعتقاد دارد تيراندازي در خونش نهفته است .امبر هيل تيرانداز نوجوان بريتانيايي است که همراه با ساير ورزشکاران المپيکي کشورش عازم ريو شده است. اين دختر نوجوان به دليل علاقه شديدي که به رنگ‌هاي شاد و فانتزي مثل صورتي و نارنجي دارد، توجه بسياري را به خود جلب کرده است.او به طور معمول مانند بسياري از هم سن و سال‌هايش ميل شديدي به رنگ‌‌هاي صورتي و اشياي با رنگ‌هاي شاد و فانتزي دارد. امبر دختري با زيبايي طبيعي است و شور شوق زيادي براي جلب توجه با رنگ‌هاي شاد و ناخن‌هاي لاک زده دارد.هيل علاقه شديدي به داشتن محبوبيت زياد با ثبت عکس‌هايي با تنوع رنگ بالا دارد. همين مسئله باعث شهرت زياد او خصوصا بين هم سن و سال‌هايش شده است. البته برخي به اين رفتار او اعتراض دارند و معتقدند امبر هيل به جاي اينکه روي ورزش تمرکز کند تمام توجه‌اش روي لباس، رنگ مو، طراحي ناخن و … است.

proxy

 

dustaan.com-57a9673c6fe39

 

108709_653

 

ClkqoHOWEAA80pH

گلوله ی صورتی که نامش هم در ان معلوم است

CoeoZG5XgAE44Bx

تفنگ نارنجی رنگه امبرهیل

در حاليکه او براي ساکت کردن اين افراد گفته: « با هدف کسب نشان طلا در تيراندازي عازم ريو مي‌شوم. مهارت در تيراندازي در خون من است و لازم نيست روي مسائل فني آن متمرکز شوم. خوشبختانه شخصيت آرامي دارم و اين مسائل و صحبت‌ها تاثير چنداني روي من نمي‌گذارد. »

“امبر هيل” در پاسخ به اين سوال که در المپيک ريو با وجود رقيبي مانند “کيم رود” تيرانداز با تجربه آمريکايي تو هم ديده شدن و دريافت مدال طلا را خواهي داشت؟ گفت: « ترجيح مي‌دهم ورزشکاري باشم که همه دوستم داشته باشند کيم رود ?? ساله پنج مدال طلاي المپيک را به نام خود ثبت کرده و ورزشکاري مطرح شده من هم در اولين تجربه المپيکي‌ام قصد دارم از ديد مردم و هم‌وطنانم ورزشکاري دوست داشتني باشم، مهم همين است! » پدر امبر زيباترين اسلحه را که رنگ آن نارنجي است، براي دختر خوش ذوق خود ساخته. فشنگ‌هاي امبر هم صورتي هستند و نام امبر بر روي آنها حک شده است.

امبر در خصوص اسلحه نارنجي‌اش مي‌گويد: « نبايد سن و سال کم و رنگ دخترانه و فانتزي تفنگ من باعث شود رقبا در المپيک ريو من را دست کم بگيرند. »

۸ساله ی انگلیسی به عنوان ملکه ی زیبایی المپیک ریو شناخته شد. امبر هیل تیراندازی را با تشویق پدربزرگش شروع کرده. پدرش سازنده تفنگ بوده و به همین دلیل او اعتقاد دارد تیراندازی در خونش نهفته است .

مجله اینترنتی چی گه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *