نحوه زندگی ثروتمندان !

نحوه زندگی ثروتمندان

آیا تابحال به نحوه زندگی ثروتمندان فکر کرده بودید ؟ طبق بررسی های انجام شده ثروتمندان جهان فقط یک درصد از جمعیت جهان را تشکیل می دهند اما همین یک درصد در حدود نیمی از دارایی های جهان را در دست دارند بنابراین بسیار متفاوت از افراد عادی زندگی می کنند. در اینجا کمی با نحوه خرج کردن و تفریحات این افراد می پردازیم.

Branko Milanvic، اقتصاددان بانک جهانی بیان کرد که نصف این افراد ثروتمند در امریکا زندگی می کنند و آنها سالانه بیش از ۳۰ هزار دلار مالیات می پردازند.

بسیاری از این ثروتمندان در سواحل زیبایی مانند سواحل نیویورک، ویرجینیا و کالیفرنیا سکونت دارند.

آنها آپارتمان های بسیار شیکی را در شهر خریداری می کنند. آپارتمان One۵۷ در شهر نیویورک یکی از آنهاست که قیمتی در حد یک میلیارد دلار را به خود اختصاص داده است.

نحوه زندگی ثروتمندان

این افراد هیچ وقت انتظار را تجربه نمی کنند. سفر آنها با هواپیمای شخصی و بدون انتظار چند ساعته خسته کننده انجام می شود و مستقیم در مقصد خود فرود می آیند. راننده شخصی آنها را در جلوی در رستوران پیاده نموده و میز غذایشان از قبل آماده شده است. در کنسرت ها و مسابقات ورزشی از داخل اتاق های باشکوه ویژه مهمانان خاص به تماشا می پردازند.

برای اقامت این افراد هتل های پنج ستاره  بسیار مجلل درنظر گرفته شده است.

اغلب آنها برای تفریح دارای جزایر و سواحل خصوصی می باشند. باهاماس که یکی از مکان های پرطرفدار این افراد می باشد دارای اجاره یک روزه در حد ۳۰ هزار دلار می باشد.

خودروهای عجیبی که در نمایشگاه های جهان به نمایش گذاشته می شوند و قیمت های بسیار بالا در حد ۲۰۰ هزار تا ۴ میلیون دلار داشته مربوط به این افراد می باشند.

نحوه زندگی ثروتمندان

اکثر افراد ثروتمند صاحب چندین خانه شیک می باشند که ارزش هریک بیش از ۱۰ میلیون دلار می باشد.

آنها با انجام خریدهای عجیب مانند ماشین های بسیار خاص، الماس های ویژه و یا عمارات منحصربه فرد برای خود رکورد ثبت می کنند.

ثروتمندان با دولت مردان و سیاسیون در ارتباط می باشند و گاها در راستای تحقق اهداف خود به حمایت مالی آنها می پردازند.

نحوه زندگی ثروتمندان

مجله اینترنتی چی گه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *