نوشیدنی های گیاهی گروه خون A

نوشیدنی های گیاهی گروه خون A

واکنش افراد دارای گروه خون A نسبت به تعداد معینی از نوشیدنیهای گیاهی کاملا برعکس دارندگان گروه خون O است. بدین معنا که مصرف این نوشیدنی ها برای گروه خون O به صورت مسکن عمل میکند.

نوشیدنی های گیاهی گروه خون A

نوشیدنی های گیاهی گروه خون A

اما برای گروه خون A به خاطرقوی کردن سیستم ایمنی بدنشان است . مهمترین عامل خطرناک برای سلامتی شما کندی سیستم ایمنی بدنتان است و تعداد مشخصی از گیاهان دارویی اثر مثبت و موثری در آن دارند. به عنوان مثال زالزالک دارویی نیرو بخش برای دستگاه رگهای قلبی است .صبرزرد، یونجه و ریشهباباآدم گیاهان دارویی مفید برای توانبخشی سیستم ایمنی بدن محسوب می شوند. چای سبز نیز به عنوان ضد اکسیداسیون اثر مهمی بر سیستم گوارشی دارندگان گروه خون A دارند ، و باعث حفاظت بدن در مقابل سرطان می شود . همچنین دارندگان گروه خون A باید ترشح اسید معده خویش را افزایش دهند.زیرا اصولا اسید معده ایشان بسیار پایین است گیاهان دارویی مانند زنجفیل و چوب نارون ،ترشح اسید معده را افزایش می دهد. گیاهان دارویی آرامش بخش از قبیل بابونهو ریشه سنبل الطیب بهترین درمان برای تسکین فشارهای روحی است. به خاطر بسپارید بار دیگری که دچار تنش یا نارحتی شدید،یک نوشیدنی با گیاهان فوق میل کنید.

نوشیدنی های گیاهی بسیار سودمند :

یونجه ریشه بابا آدم  زنجفیل زالزالک سنبل الطیب بابونه چای سبز خارمقدس
صبر زرد

نوشیدنی های گیاهی بی اثر :

 علف نخودی شیرین بیان  مریم گلی
 قاصدک توت قرمز  سنا
 اقطی  جعفری  نعناع تند
جنتیانا (گل سپاس )  نعناع فلفلی  برگ توت فرنگی
رازک  برگ تمشک آویشن
پوسته بلوط سفید  بومادران

نوشیدنی های گیاهی قابل پرهیز:

علف گربه (گل نپتون )            شبدر قرمز             ریواس

نوشیدنی های متنوع

مصرف قهوه برای افراد با گروه خونی A  بسیار مفید است ، زیرا باعث می شود اسید معده افزایش یابد بیشترین سود برای افراد با نوشیدن یک در میان قهوه و چای سبز حاصل خواهد شد . به جز اب به عنوان نوشیدنی می بایست از کلیه نوشابه های دیگر پرهیز شود، زیرا همگی آنها برای سیستم گوارشی گروه خون A  مناسب نیستند و از سیستم ایمنی بدن محافظت نمی کنند

نوشیدنی های متنوع بسیار سودمند :

                   قهوه                   چای سبز

نوشیدنی های متنوع قابل پرهیز :

         آب معدنی گاز دار            سودا

            چای سیاه

مجله اینترنتی چی گه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *