نگاهی به سری فیلم های “ناهمتا”( Divergent )

نگاهی به سری فیلم های “ناهمتا”( Divergent )

چند روز دیگر و در ۱۸ مارچ ( ۲۸ اسفند ) سری سوم از سری فیلم های “ناهمتا” اکران خواهد شد و بار دیگر “تریس” و “شماره چهار” با بازی “شایلین وودلی” و ” تئو جیمز” بر پرده نقره ای سینما خواهند درخشید. این فیلم که برگرفته از رمان هایی با همین نام نوشته ورونیکا روث است آینده ای را نشان می دهد که مردم به پنج دسته تقسیم شده و هر کدام در گروهی مشغول به کار هستند اما دختری نوجوان به نام تریس قابلیت این را دارد تا در هر پنج گروه عضو شود و به همین خاطر او را ناهمتا می نامند و او را خطری برای جامعه می دانند و…

Allegiant-Character-Posters-Tris-Four

 

در این فیلم ستارگان فیلم “خطای ستارگان بخت ما” یعنی “شایلین وودلی” و “آنسل الگورت” به همراه ستاره فیلم” وایپلش” “میلز تلر” به همراه “کیت وینسلت” و “زویی کراویتز” نقش آفرینی میکنند. این فیلم در ژانر علمی و تخیلی ساخته شده و از کیفیت ساخت بالایی نیز برخوردار است.

beyondthewall1

 

نمونه های مختلفی از فیلم های دنباله دار در این زمینه ساخته شده است که به معروفیت و محبوبیت بالایی دست یافتند که در میان آنها می توان به مجموعه فیلم های ” گرگ و میش”، ” هانگر گیمز”، “دونده هزارتو” و… اشاره کرد. “ناهمتا را نیز می توان به عنوان یک فیلم خوش ساخت و خوب در این دسته قرار داد. این فیلم را رابرت شونتکه کارگردانی می کند و از سال ۲۰۱۴ این فیلم هر سال در ماه مارچ اکران می شود و با استقبال خوبی از طرف هواداران خود مواجه می شود و مردم و به خصوص نوجوان ها صف های طولانی را برای دیدن این فیلم تشکیل می دهند. همانطور مردم می توانند این فیلم هارا به صورت سه بعدی مشاهده کنند و لذت ببرند. باید دید سری سوم به محبوبیت این فیلم اضافه خواهد کرد یا خیر؟

تریلر سری سوم فیلم ناهمتا را می توانید از لینک زیر مشاهده کنید :

تریلر فیلم ناهمتا ۳

مجله اینترنتی چی گه

امیر حسین سربیشه

امیر حسین سربیشه ( Amir DW ) منتقد و نویسنده مجله پیک توانا و دوره دیده یونیسف و همشهری در رشته خبرنگاری و دانشجو رشته صنایع شیمیایی است. او از فوتبال و تماشای فیلم و سریال لذت می برد. اوقات بیکاری خود را به خواندن کتاب اختصاص می دهد. نویسنده محبوبش جان گرین است و از تماشای فیلم " خطای ستارگان بخت ما " هیچ گاه خسته نمی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *