پانیشر ( شخصیت های کامیک بوک )

پانیشر ( شخصیت های کامیک بوک )

پانیشر ( punisher ) یکی از شخصیت ها و ضد قهرمان های مارول کامیکس است که در این چند سال اخیر محبوبیت خاصی نزد مردم پیدا کرده است. پانیشر برای اولین بار، در شماره ی ۱۲۹ مجله ی مرد عنکبوتی شگفت‌انگیز (The Amazing Spider-Man) در فوریه ۱۹۷۴ معرفی شد. تا کنون فیلم ها و سریال های زیادی درباره ی این شخصیت ساخته شده و بازیگران زیادی این نقش را بازی کرده اند. دولف لاندگرن، توماس جین و… در این فهرست هستند. آخرین حضور پانیشر در دنیای سینما و تلویزیون را جان بروتال بازیگر معروف سریال مردگان متحرک در فصل دوم سریال دردویل بازی کرد که مورد ستایش نیز قرار گرفت.

پانیشر

پانیشر

خلاصه زندگی : فرانک کسل که عضو ارتش و یکی از با سابقه ترین تک تیراندازان ارتش است پس از قتل عام خانواده اش درست در جلوی چشمانش  توسط تبهکاران دست به انتقام و مجازات گروه های تبهکاری می زند. او از مهارت هایش برای پاک سازی شهر نیویورک از دست خلافکاران استفاده می کند و لقب پانیشر یا همان مجازاتگز را می گیرد.

پانیشر

پانیشر

وقتی فرانک کسل در قضیه و یا ماجرایی پای می گذارد مطمئن باشید ماجرا برای او یک چیز شخصی ست. او یک آدمکش حرفه ای و یک ضد قهرمان بزرگ است. فرانک هرکس را که در سر راه او برای رسیدن به هدفش قرار می گیرد از بین می برد خواه این فرد دردویل یا مرد عنکبوتی باشد و خواه یک شورشگر مانند کینگ پین یا یاکوزا. پانیشر  با اینکه خشونت بالایی در خود دارد اما همیشه طرف درست را می گیرد و برای آن جبهه می جنگد. جان بروتال آنقدر در این نقش خوب بود که مارول و نتفلیکس تصمیم گرفتند تا سریالی حول محور این شخصیت بسازند و همینطور او را در سریال جدید محافظان ( The defenders ) که در آن جسیکا جونز، لوک کیج، آیرون فیست، الکترا و … حضور دارند نیز خواهیم دید.

مجله اینترنتی چی گه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *