پیروزی کم رنگ بایرن و بارسا در یک چهارم نهایی

پیروزی کم رنگ بایرن و بارسا در یک چهارم نهایی

دیدار های رفت لیگ قهرمانان اروپا سه شنبه در حالی پیگیری شد که بارسلونا میزبان اتلتیکو مادرید و بایرن مونیخ و بنفیکا پرتقال با هم بازی داشتند .

در دیدار تمام اسپانیایی این مرحله، بارسلونا در ورزشگاه نیو کمپ میزبان دیگر تیم مادریدی یعنی اتلتیکو مادرید بود. بارسلونایی ها بعد از شکست در ال کلاسیکو پای در این مسابقه گذاشته و کمی خسته به نظر می آمدند. در دقیقه ۲۵ آنها غافلگیر شدند و فرناندو تورس مهاجم آماده این روزهای اتلتیکو توپ را از بین پاهای مارک آندر تراشتگن وارد دروازه کرد تا ناکامی بارسلونایی ها ادامه داشته باشد. اما اخراج تورس اتلتیکو را ۱۰ نفره کرد و همین باعث شد بارسایی ها جلو بکشند و حمله های پی در پی خود را بر روی دروازه اوبلاک برنامه ریزی کنند. نیمه اول با همان تک گل به پایان رسید. در نیمه دوم حملات پر دامنه بارسلونا با مسی، سوارز و نیمار ادامه پیدا کرد و سوارز توانست حساب بازی را ۱ بر ۱ کند. چند دقیقه بعد روی حرکت زیبای مسی و سانتر دنی آلوز و ضربه سر بی نقص سوآرز، گل دوم برای بارسا رقم خورد تا از یک شکست خانگی بگریزند . بازی با نتیجه ۲ بر یک به پایان رسید.

بارسا

اما بایرن مونیخ که قرعه آسانتری نسبت به تیم های دیگر داشت. در دقیقه ۲ با ضربه سر ویدال دروازه بنفیکا را باز کرد تا از همان اول برتری خود را اثبات کند. حملات دو تیم در نیمه اول نتیجه ای در بر نداشت و بازی با همان نتیجه به پایان رسید. در نیمه دوم حملات بنفیکا کمی زهردار تر شد اما دفاع و دروازه بان بایرن مونیخ خوش درخشیدند و بازی را با همان تک گل به پایان رساندند. حال باید دید در بازی برگشت این چهار تیم چه اتفاقاتی خواهد افتاد و کدام تیم ها به مرحله نیمه نهایی صعود می کنند. فردا در ادامه بازی ها رئال با ولفسبورگ و منچستر سیتی با پاری سن ژرمن بازی می کنند.

Bayern-vs-Benfica-Prediction-and-Tips

مجله اینترنتی چی گه

امیر حسین سربیشه

امیر حسین سربیشه ( Amir DW ) منتقد و نویسنده مجله پیک توانا و دوره دیده یونیسف و همشهری در رشته خبرنگاری و دانشجو رشته صنایع شیمیایی است. او از فوتبال و تماشای فیلم و سریال لذت می برد. اوقات بیکاری خود را به خواندن کتاب اختصاص می دهد. نویسنده محبوبش جان گرین است و از تماشای فیلم " خطای ستارگان بخت ما " هیچ گاه خسته نمی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *