چگونه چندین اکانت تلگرام داشته باشیم؟

چگونه چندین اکانت تلگرام داشته باشیم؟

به گزارش مجله اینترنتی چی گه؟ ، پیامرسان تلگرام به عنوان محبوب ترین شبکه اجتماعی ایران همواره مورد نقد  و بررسی های مختلف قرا میگیرد و در اکثر آن ها نیز موفق بیرون می آید. شاید بسیاری از افراد نیز هنوز این نکته را نمی دانند که می توانند با نصب تلگرام بر روی کامپیوتر خود از چندین اکانت به طور همزمان استفاده کنند.

ما در این پست به آموزش این ترفند می رویم. برخی از نکاتی که باید به آن توجه داشته باشید:

۱- شما باید برای این کار شماره همراه دیگری داشته باشید. یعنی همزمان از تلفن همراه دیگری نیز استفاده کنید. اگر شماره همراه دارید اما گوشی دیگری ندارید می توانید برای چند لحظه سیم کارت مربوطه را در گوشی خود قرار داده و مراحل ثبت نام را انجام دهید.

۲-اگر از اکانت دیگر خود( چه اکانت اولیه و چه ثانویه) به مدت ۶ ماه استفاده نکنید ، آن اکانت شما از سوی تلگرام حذف خواهد شد.


و اما آموزش این ترفند را دنبال می کنیم.

۱- ابتدا به سایت تلگرام مراجعه نموده و در پایین صفحه در لیست Desktop Apps گزینه ی PC/mac/Linux کلیک کنید.

۲- سپس وارد صفحه ای می شوید که نسخه ی مورد نیاز شما را به صورت خودکار نمایش میدهد. شما باید بر روی گزینه ی Portable Version For Windows کلیک کنید تا دانلود نسخه ی پرتابل نرم افزار تلگرام آغاز شود. چرا نسخه ی پرتابل؟ چون با این نسخه از تلگرام میتوانید چندین اکانت در دسکتاپ خود داشته باشید.

۳-پس از دانلود شدن نرم افزار ، یک پوشه به نام Telegram Ori ایجاد کنید و فایل دانلودی را در داخل آن قرار دهید. هیچگاه تلگرام داخل این پوشه را اجرا نکنید و در آن ثبت نام نکنید! بعد ها برای ایجاد اکانت دیگر بسیار برای شما کارایی خواهد داشت.

۴-سپس پوشه ی دیگری ایجاد کنید و نام ان را به طور دلخواه وارد کنید تا متوجه شوید که تلگرام داخل آن مربوط به کدام شماره است. مانند Telegram 912

۵-حال میتوانید فابل همین پوشه را اجرا کنید و از آن لذت ببرید. علت این که ما دو عدد پوشه ایجاد کردیم این بود که پوشه اولی را برای ساخت دیگر اکانت ها کنار بگذاریم.

اکانت تلگرام

 

مجله اینترنتی چی گه

مسیحا غفاری

دانش آموز هستم و مسلط به نرم افزارهای گرافیکی،برنامه نویسی(#C و VisualBasic و Flash).عاشق نرم افزارهای کامپیوتری و علاقمند به کشف قابلیت های برنامه ها!چند تا نرم افزار هم طراحی کردم!تا به حال توی زمینه ساخت و مونتاژ کلیپ هم موفق بودم! علاقمند مباحث مربوط به شبکه و اینترنت و توی تامین امنیت مودم هم فعالیت دارم.سابقه وبلاگ نویسی و فعالیت وبمستری هم داشته ام. به امید پیشرفت چی گه؟.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *