کمتر از چند ساعت تا شروع رقابت های المپیک ریو ۲۰۱۶

کمتر از چند ساعت تا شروع رقابت های المپیک ریو ۲۰۱۶

ورزشکاران راه یافته به المپیک تا ساعاتی دیگر با افتتحایه المپیک ریو ۲۰۱۶ رقابت های حساس و نفس گیر خود را در عرصه رشته های مختلف ورزشی رقابت خود را با حریفان خود آغاز می کنند.

کمتر از چند ساعت تا شروع رقابت های المپیک ریو 2016

افتتاحیه المپیک ۲۰۱۶ ریو در ساعت ۸ شب ۱۵ مرداد ماه در ریو و در بامداد ۳ مرداده ماه به وقت تهران آغاز میشود.که پیش بینی می شود رژه ورزشکاران ایرانی در افتتحایه این بازی ها به مدت ۲۰ ثانیه باشد.

خبرنگاران کشورهای مختلف برای گزارش دقیق این مجموعه بازی ها به دهکده بازی ها اعزام شدند و کار خود را به صورت رسمی از شروع افتتاحیه بازی ها آغاز می کنند. همچنین صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران هم یک محل بسیار مناسب و مجهز رو برای خود در دهکده محل بازی ها به خود اختصاص داده تا بتواند به صورت منظم برنامه های ورزشکاران ایرانی را در این رقابت ها برای مردم خوب کشورمون پخش کنند. این مکان مجهز خبرنگاران بسیاری از کشورهای خارجی را به خود جلب کرده است.

ورزشکاران ایرانی در روز اول مسابقات هیچ نماینده ورزشی رو در رشته های ورزشی ندارند و در روز یک شنبه ۱۷ مرداد ماه برنامه های ورزشی ایران در رقابت های المپیک ۲۰۱۶ با به میدان رفتن احسان روزبهانی نماینده بوکسر خوب کشورمون در ساعت ۱۸:۳ آغاز می شود.

کمتر از چند ساعت تا شروع رقابت های المپیک ریو 2016

از اتفاقات خوب این رقابت های می توان به حضور تیم ملی والیبال خوب کشورمون هم اشاره کرد که خیلی چشم انتظار این هستند که مدالی شدن تیم والیبال رو در این رقابت ها بتونند مشاهده کنند.

در این دوره از رقابت ها هم رشته ورزشی تکواندو کشورمون پیشرفت خوبی داشته و از دوره قبل یک نماینده بیشتری رو به این دوره از مسابقات اعزام می کنند که کاروان تکواندو کشورمون متشکل از سه آقا و یک خانم می باشد  که همگی جوان و آماده هستند. هم از لحاظ روحی و هم از لحاظ بدنی.خوشبخانه هم این چهار نماینده تکواندو کشورمون سابقه حضور در مسابقات آسیایی و جهانی رو دارند و همگی قهرمانان طلایی این رشته در سطح آسیا و جهان می باشند.

کمتر از چند ساعت تا شروع رقابت های المپیک ریو 2016

تا کنون بلیط های بسیار زیادی فروخته شده که بیشترین بلیط های فروخته شده سهم کشورهایی چون آمریکار وشیلی بوده است.

رقابت های المپیک ۲۰۱۶ ریو تا ۳۱ مرداد ماه ادامه خواهد داشت.

مجله اینترنتی چی گه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *