گردش در چین + معرفی یک هتل رویایی

گردش در چین

امروز شما را با گردش در چین آشنا خواهیم کرد . تعداد زیادی از افراد وقتی می خواهند به یک کشور دیگر سفر کنند به دنبال یافتن جایی آرام و دنج برای استراحت و اقامت خود می باشند در اینجا قصد داریم شما را با یک هتل ساحلی زیبا و جذاب در کشور چین آشنا کنیم که می تواند انتخابی بسیار مناسب برای اقامت چند روزه شما در این کشور باشد .

گردش در چین

 

هتل و گردشگاه ساحلی مان‌وود (Munwood) که در سواحل اطراف دریای ارهای Erhai واقع شده است بیشتر به یک خانه رعیتی شبیه است تا یک هتل شیک ولی محل مناسب است که می توانید با اقامت در آن از مناظر و چشم اندازهای اطراف لذت ببرید. این هتل زیبا توسط گروه  IDO  در دهکده‌ی جیا‌پنگ (Jiapeng) ساخته شده است و دارای معماری بسیار زیبا و جذابی از داخل و بیرون می باشد.

846141ba-b4c6-47f3-9dbf-438c7ea314c8

 

شهرت اصلی این ناحیه بخاطر شیوه ماهی گیری ساکنین آن می باشد. طوری که ماهیگیرها به همراه پرندگان دست آموز خود که در واقع مرغان دریایی موسوم به کورمورانت Cormorant می باشند به دریاچه می روند ، سپس این پرنده ها به صید ماهی رفته و بعد از انجام شکار نزد صاحب خود آمده و ماهی صید شده را به او تحویل می دهند. اگر زمانی قصد سفر به کشور چین را داشتید حتما سری هم به این منطقه زیبا و باشکوه بزنید یقینا تجربه های جذابی بدست خواهید آورد .

مجله اینترنتی چی گه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *