گزارش تمرین استقلال

گزارش تمرین استقلال ؛ از کنایه های هواداران تا طوفان در ورزشگاه

گزارش تمرین استقلال : استقلالی ها خود را برای هفته ی پایانی لیگ آماده می کنند و امروز تمرین های خود را در زیر باران برگزار کردند.
آبی پوشان پایتخت امروز در ساعت ۱۷٫۳۰ در زمین شماره دو ورزشگاه آزادی حاضر شدند و به تمرین های اختصاصی خود که با اجرای تاکتیک همراه بود پرداختند.

گزارش تمرین استقلال

* از غایبان تمرین امروز به عادل شیحی و روزبه چشمی می توان اشاره نمود.

* پیش از بارش باران در ورزشگاه ، شاهد تشکیل گرد و غباری بودیم که باعث مختل شدن تمرین آبی ها برای مدت زمان اندکی شد.

* مظلومی امروز بدون صحبتی با بازیکنان آنها را به دست مربی بدنساز تیم سپرد .

* هواداران پشت استقلال را خالی نکردند و با وجود وضعیت نامساعد جوی حدود ۱۰۰ هوادار استقلالی ها را در زمان تمرین همراهی کردند ، بخشی از هواداران مشغول تماشای تمرین تیمشان بوده و بخشی دیگر هم به نشانه ی اعتراض این جمله را می گفتند : با این تمریناتی که ما می‌بینیم، بارسلونا را هم شکست می‌دهیم.
* در سی امین دقیقه ی تمرین آبی ها ، پورحیدری به جمع تماشاگران تمرین استقالالی ها پیوست و نظاره گر بازیکنان بود البته از درون ماشینش .

* در شرایط سختی بازیکنان استقلال تمرین خود را ادامه دادند زیرا که باران شدت گرفت و موجب سخت شدن کار برای آنها شد.

* در اولین قسمت تمرین ، بازیکنان بدن شان را گرم کردند  و بعد از آن بازی ۴ به ۲ انجام دادند و پس از آن هم  دو تیم از بازیکنان تشکیل شد و آنها مشغول فوتبال درون تیمی شدند ،  از غایبان این قسمت خسرو حیدری بود که سریع تر از دیگران وارد رختکن شد.

* هواداران استقلال که از مازندران برای تشویق تیم خود آمده بودند بنری با این عنوان به همراه خود داشتند:  «امید ابراهیمی افتخار مازندران».

* برنامه های بازیکنان که به اجرای تاکتیک می پرداختند با نظارت مظلومی برگزار شد.

 

*از مصدومان این تمرین “امین حاج محمدی” بود.
*  دوستداران استقلال که به تماشای تمرین آمده بودند چندین بار از نحوه ی بازی در فینال جام حذفی ابراز نگرانی کرده و معتقد بودند که بازیکنان استقلال بدون حضور حیدری و شهباززاده به سختی بازی خواهند کرد.

* آبی پوشان پس از اتمام تمرین سریعا خود را به رختکن رساندند تا بیشتر در معرض باران قرار نگیرند.

پایان گزارش تمرین استقلال .

تمرین نهایی استقلالی ها در زمین شماره دو ورزشگاه آزادی ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه  فردا خواهد  بود و پس از تمرین ، آبی پوشان قرار است که به شهر قم بروند و خود را برای دیدار با صبای قم آماه کنند ، هتلی که برای استقرار استقلالی ها انتخاب شده هتل خورشید قم می باشد.

زمان رویارویی تیم صبای قم و استقلال تهران روز جمعه در ورزشگاه یادگار امام شهر قم می باشد.

مجله اینترنتی چی گه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *